Jak zrobić ogrodowy stół z ławkami

Poradnik dodany przez: Stenker
228308 5

Drewniana ławka własnej roboty, czyli coś dla każdego kto lubi majsterkowanie. Pomysły tego typu to bardzo przydatne projekty a taki drewniany stół z ławkami jest idealna propozycją do ogrodu. No i nie ma co ukrywać, ze takie zestawy sa często spotykane z marketach budowlanych jako gotowe rzeczy do kupienia. ale przecież trochę pracy, trochę desek i dobre wykończenie i mamy własną wersję mebli ogrodowych DIY.

Taki stół do ogrodu z pewnością będzie się podobał no i przede wszystkim będzie praktyczny. Stabilna konstrukcja stołu zapewnia, że kilka osób bez problemu może przy nim siedzieć i nic się nie będzie "chybotać".

Stół z drewna wykonany własnoręcznie daje wiele możliwości. W poradniku są podane wymiary wszystkiego jednak być może Ty będziesz chciał zrobić większy lub mniejszy stół. wystarczy wtedy odpowiednio zmienić proporcje i będzie git. 

Meble ogrodowe DIY to bardzo dobry sposób na oszczędzenie dodatkowych wydatków a wybór odpowiedniej lakierobejcy pozwoli Ci otrzymać pożądany efekt.

Do poradnika Jak zrobić ogrodowy stół z ławkami przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie pomysły drewniany stół stół z drewna stół diy drewniana ławka stół do ogrodu meble ogrodowe diy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ogrodowy stół z ławkami skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...