Jak zrobić 3 fajne gadżety w domu

Poradnik dodany przez: krilan1995
7500 2

W tym filmie możecie przyjrzeć się 3 prostym, szybkim i przede wszystkim funkcjonalnym gadżetom diy, czyli co robić jak się nudzi w domu samemu. Są to świetne pomysły na nudę oraz fajne rzeczy do zrobienia w domu, samemu lub z rodzeństwem, które na pewno również zainteresuje się takimi gadżetami. Wszystkie z nich opierają się na prostej zasadzie - zrób to sam - więc nie wymagają specjalistycznej wiedzy w zakresie obsługi frezarek, tokarek czy innych narzędzi, których przeznaczenia nawet nie znacie. Nie, tutaj wystarczy trochę poświęconego czasu, zaangażowanie i przede wszystkim dobra zabawa z waszej strony. 

No bo przecież kto nie chciałby pobawić się własnoręcznie zrobionym pistoletem na gumki recepturki, do którego nie potrzebujecie prawie nic po za nożykiem do tapet i paroma patyczkami po lodach? Będziecie mogli poczuć się prawie niczym James Bond... prawie.

Ostatnio nastała moda na tak zwane fidget spinnery, ale po co kupować w sklepie gotowego za krocie jeśli możemy wykonać go sami praktycznie za bezcen? A jeśli szukacie jeszcze innych ciekawych sposobów na te zabaweczki to tutaj znajdziecie link do filmiku poświęconego fidget spinnerom z kanału 5 Sposobów na... https://www.youtube.com/watch?v=71MVX85gcFo

Ostatnim z pomysłów na nudę pokazuje jak w szybki sposób wybić się na YouTube i migiem osiągnąć próg miliona subskrypcji, a inaczej mówiąc - jak wykonać złoty przycisk YouTube w domowych warunkach. Wygląda prawie identycznie jak ten, który posiadają wielcy youtuberzy, więc my też przez chwilę będziemy mogli poczuć się prawie jak oni ;)

Do poradnika Jak zrobić 3 fajne gadżety w domu przypisano następujące tagi:

gadżety zrób to sam pomysł na nudę gadżety diy fajne rzeczy do zrobienia w domu co robić jak się nudzi w domu samemu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 3 fajne gadżety w domu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...