Jak zrobić 5 fajnych rzeczy z drewnianych patyczków

Poradnik dodany przez: BumBastik
15415 4

Kolejny świetny film z serii recyklingowania przedmiotów codziennego użytku. Zamiast wyrzucać proste i niepozorne przedmioty możemy znaleźć mnóstwo lifehacków i zastosowań dla takich rzeczy. W tym filmie pokazano parę sposobów na fajne rzeczy do zrobienia w domu z patyczków drewnianych. Są to proste sposoby w stylu zrób to sam dla zapalonych majsterkowiczów, z założenia proste i szybkie w wykonaniu co nie umniejsza ich przydatności. Do ich wykonania w głównej mierze wystarczą nam tytułowe patyczki oraz odrobina kleju, a w rzadkich przypadkach parę innych łatwo dostępnych przedmiotów.

Kiedyś patyczki po lodach wymienialiśmy na kolejne zimne przyjemności, a dzisiaj możemy ich użyć na przykład do budowy stojaka na telefon, który świetnie sprawdza się na przykład kiedy chcemy coś obejrzeć na telefonie, ale nie chce nam się go trzymać albo do wykonania domowej lampki nocnej do czytania czy nauki, Takie na prawdę banalne pomysły na nudę mogą być dobrą odskocznią od codziennej rutyny. Wystarczy kupić parę paczek z lodami na patykach, zjeść je razem z rodzeństwem albo dziećmi i wziąć się do roboty.
Jeżeli mało wam pomysłów na wykorzystanie patyczków drewnianych to pod tym linkiem znajdziecie podobny film, w którym macie podaną kolejną porcję prostych sposobów: https://www.youtube.com/watch?v=vuNgFkMd9ic

Inne tego typu sposoby na wykorzystanie pozornie niepotrzebnych przedmiotów możecie znaleźć na przykład na tych kanałach, do których linki znajdziecie tutaj:
https://www.youtube.com/user/kanoow
https://www.youtube.com/user/5SposobowNa

Do poradnika Jak zrobić 5 fajnych rzeczy z drewnianych patyczków przypisano następujące tagi:

pomysły na nudę zrób to sam lifehacki fajne rzeczy do zrobienia w domu patyczki drewniane

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 5 fajnych rzeczy z drewnianych patyczków skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...