Jak wykonać świąteczne drewniane reniferki 3D

Poradnik dodany przez: domidrewno
37304 5

Święta Bożego Narodzenia tuż za rogiem - czas przygotować kilka ozdób świątecznych, oczywiście drewnianych :) Dziś klasyka - reniferki 3D. Film miał powstać rok temu, ale powstał ... wczoraj :) 

Drewniane reniferki to na pewno mocno świąteczny pomysł na ozdoby świąteczne które na długo pozostaną z wami i będą dekoracjami kolejnych świąt. Figurki z drewna chyba najlepiej pasują do świątecznego klimatu i kojarzą się z tradycyjnymi czasami w których plastik nie opanował jeszcze całego świata. Drewniane figurki bardzo ładnie będą komponować się z innymi ozdobami na stole świątecznym i np. na kominku, obok świątecznego stroika ze świeczką. 

Drewniane renifery to świąteczny pomysł dla majsterkowiczów, którzy kochają tworzyć z drewna i nie straszne im takie projekty. Ale sam poradnik wideo to nie wszystko! Zapraszam na stronę domidrewno.pl gdzie możesz pobrać już gotowy szablon do wydruku. Na pewno mocno ułatwi Ci pracę i wykonanie takich figurek z drewna. Powodzenia i czekamy na Wasze gotowe reniferki!

Składniki:

  • drewno lite
  • pilarka taśmowa
  • piła włosowa
  • papier ścierny
  • pilnik

Do poradnika Jak wykonać świąteczne drewniane reniferki 3D przypisano następujące tagi:

ozdoby świąteczne drewniane reniferki renifery z drewna figurki z drewna drewniane figurki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać świąteczne drewniane reniferki 3D skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...