Jak zrobić arcydzieło z żywicy – lipiec z żywicą

Poradnik dodany przez: WrednaRzepa
3704 0

Większość z nas czasem ma ochotę na to, aby stworzyć małe dzieło sztuki. Miałby to być sposób na realizację twórczego „ja”, które to pragnie przedstawić nasz własny, może trochę abstrakcyjny obraz rzeczywistości. Dzięki temu filmikowi dowiemy się, że obraz na ścianę może powstać nawet z ręki dziecka. Jest to prosta technika, za sprawą której nawet mniej doświadczone osoby będą miały szansę na wykreowanie własnego działa sztuki.

Jedyne, czego potrzebujemy to żywica epoksydowa, kolorowe barwniki, a także trochę wyobraźni, za sprawą której będziemy w stanie przygotować wyjątkowe ozdoby do naszego wnętrza. Tak przygotowane dzieło sztuki może stać się domową atrakcją, gdy odwiedzą nas goście albo krewni wpadający z wizytą na jakieś rodzinne spotkania.

W tym wypadku żywica epoksydowa służy jako budulec oraz element kreatorski. Dzięki niej nawet dziecięce bohomazy będą się pięknie prezentowały, a nieład, jakie pojawi się na rysunku będzie doskonałym odbicie zabawy, jaka towarzyszyła nam przy chlapaniu barwnikami. Obraz na ścianę, jaki zawiesimy w salonie powinien doskonale się prezentować i oddawać nastrój, jaki panuje w domu, stąd też wesołe połączenia kolorów są świetnym rozwiązaniem. Nie powinniśmy się więc krępować przy rysowaniu i modyfikowaniu wzoru.

Tak przygotowana dekoracja powinna być jeszcze odpowiednio wykończona, dlatego też należy dać jej trochę czasu na wyschnięcie i zastygnięcie w wybranej formie. Żywica to trwały materiał, jednak i on ma swoje wymagania odnoszące się do pielęgnacji i procesu wykorzystywania jej w projektach stolarskich i artystycznych. 

Do poradnika Jak zrobić arcydzieło z żywicy – lipiec z żywicą przypisano następujące tagi:

technika dekoracja obraz na ścianę żywica żywica epoksydowa dzieło sztuki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić arcydzieło z żywicy – lipiec z żywicą skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...