Jak zrobić bujak z opony w kształcie ślimaka

Poradnik dodany przez: bora1999
113949 4.17

Dzień dobry, przedstawiam wam mój pomysł jak wykorzystać zużyte opony w niezłym celu. Na pewno sąsiedzi waz pozazdroszczą tego pomysłu. U mnie to służy jako zabawka dla dzieci w postaci bujaka z opony i jako ozdoba w ogrodzie. Stare opony jak widać można wykorzystać, wystarczy pomysł, trochę chęci i chwila wolnego czasu. No ale czego nie robi się dla dzieci :) 

Huśtawka dla dziecka a raczej coś na kształt takiego bujaka z opony po pomalowaniu naprawdę ładnie wygląda a lakier bezbarwny zatrzymuje nieprzyjemny zapach jakie maja opony samochodowe. Poza tym, raczej każdy ma gdzieś starą oponę i to na pewno nie jedną. A nawet jeśli nie, to na szrotach i złomowiskach pewnie za darmo można dostać albo za grosze. Zabawka dla dzieci tego typu pozwala na zajęcie dziecka na spory okres. Dzieci po prostu lubią rzeczy, które wyglądają jak zwierzęta. A ślimak z opony to tylko jedna z możliwości. 

Kto by pomyślał, że stara opona samochodowa może przynosić tyle radości i zabawy dzieciakom. Zachęcam do zrobienia

Składniki:

  • -ZUŻYTA OPONA
  • -FARBY (ORZEĆ JASNY; CZARNA I BRĄZOWA I LAKIER BEZBARWNY)
  • -MAŁY BOSCH
  • -WKRĘTARKA
  • -KILKA WKRĘTÓW
  • -NOŻYK TAPICERSKI

Do poradnika Jak zrobić bujak z opony w kształcie ślimaka przypisano następujące tagi:

technika huśtawka zabawka dla dziecka zabawka dla dzieci huśtawka dla dziecka stare opony z opony stara opona pomysł na zabawkę huśtawki dla dzieci bujak z opony

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić bujak z opony w kształcie ślimaka skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...