Jak zrobić choinkę z bibuły

Poradnik dodany przez: ligojka88
31648 0

Co roku na święta zastanawiamy się co by tutaj nowego zrobić. Kiedy brak pomysłu lub brak czasu to po prostu wyciągamy stare ozdoby świąteczne i stare ozdoby na choinkę i szybko wszystko montujemy i wieszamy. Ale można też spróbować zrobić coś dodatkowego, np. małą choinkę z bibuły która będzie dobrą dekoracją na biurko. 

Pomysł na choinkę wykonaną z papieru i bibuły jest bardzo prosty ale też trochę czasochłonny. To z tego powodu, że z bibuły musimy  uformować kuleczki, które będą nam tworzyć choinkę na biurko. Dlatego do tego pomysłu warto zagonić dzieci :) Niech się bawią i od razu przy okazji niech trochę nam pomogą. 

Jest to prosty projekt nie wymagający żadnych umiejętności a jak widać na końcu efekt ładny i jeżeli też chcecie mieć na swojej choince taką papierową kokardę, to sprawdźcie poprzedni poradnik na tym profilu. Mała choinka w stylu choinki na biurko może zostać tez przez was udekorowana np. koralikami, które można przykleić klejem na gorąco lub można wykorzystać inne dodatki

Składniki:

  • Zielona bibuła
  • Nożyczki
  • Klej Magic
  • Kartka papieru

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić choinkę z bibuły skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...