Jak zrobić ciekawą dekorację - wiszący bukiet

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
2590 0

Blog: http://pomyslyplastyczne.blogspot.com

Na powyższym filmiku możemy zobaczyć proces powstawania ciekawej ozdoby. Mała dynia służy jako doniczka na hortensję, stąd też warto przygotować ulubione kwiaty, które wypełnią naszą podstawę. Technika ta jest łatwa do wykorzystania z dowolnym kwiatem, dlatego też można dobrać je wedle własnego uznania. Wystarczy, że poznamy odpowiednią metodę.
Pierwszą rzeczą jest zebranie materiałów. Ich pełna lista znajduje się na początku filmiku wraz z pokazaniem tych, które będą wykorzystywane, żeby przygotować dekoracje DIY. Nie będziemy potrzebowali żadnych specjalnych umiejętności, jednak, jeżeli lubimy majsterkowanie, będzie to dla nas przydatne, zwłaszcza przy pracy z profesjonalnymi narzędziami.
Zaczynamy od wyczyszczenia wnętrza warzywa, tak żeby dynia nie posiadała żadnych pestek. Powinniśmy być w tym miejscu dokładni, ponieważ za jakiś czas może się okazać, że zaczęliśmy hodować nową odmianę między naszymi ulubionymi kwiatami. Takie ozdoby składają się przede wszystkim z naszej inwencji twórczej, a powyższy filmik ma służyć zarówno jaki inspiracja, jaki i wskazówka, w jaki sposób wykorzystać poszczególne materiały. Zaprezentowana technika pozwala na szerokie pole dla naszej własnej kreatywności, dodatkowo jesteśmy w stanie przygotować takie dekoracje, które spodobają się nam samym, naszym domownikom i gościom. Jeżeli więc posiadamy artystyczną duszę, ten tutorial może się okazać niezwykle pomocny i inspirujący. Warto z niego skorzystać, choćby żeby zobaczyć, jak ciekawe rzeczy powstają z małej dyni. To jednocześnie okazja, żeby poćwiczyć nasze umiejętności, a majsterkowanie stanie się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze, gdy mamy ciekawy i praktyczny pomysł do zrealizowania.

Do poradnika Jak zrobić ciekawą dekorację - wiszący bukiet przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie ozdoby dynia dekoracje dekoracje diy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ciekawą dekorację - wiszący bukiet skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...