Jak zrobić coś łatwego - mini katapulta

Poradnik dodany przez: Felta300
5625 0

W domu można zrobić wiele fajnych rzeczy z wykorzystaniem prostych przedmiotów i akcesoriów biurowych. Z tego poradnika dowiesz się jak zrobić katapultę ze zwykłych patyczków po lodach, spinaczy do bielizny, plastikowej łyżki i gumek recepturek. Film zawiera wszystkie instrukcje potrzebne do zrobienia takiej zabawki bez zastosowania skomplikowanych narzędzi i materiałów.

Majsterkowanie to świetny pomysł na hobby. Wcale nie trzeba mieć dużego warsztatu ani wielu narzędzi, żeby robić ciekawe gadżety, które dostarczą wiele zabawy Prosta katapulta nie jest trudna do zbudowania, ani nie wymaga skomplikowanych elementów. Możemy ją wykorzystać na przykład od pocisków z papieru. Katapulta działa bardzo skutecznie i ma naprawdę duży zasięg. Zrób to sam i przekonaj się jak daleko sięgną pociski wystrzelonej z takiej zabawki zrobionej samodzielnie w domu. Fajne rzeczy nie muszą być drogie i nie zawsze wymagają dużo pracy. Ten gadżet zrobimy w kilka minut z najprostszych elementów, które na pewno mamy w domu.

Wiele osób zastanawia się co można robić w domu i jak spędzać wolny czas w kreatywny sposób. Majsterkowanie to świetna odpowiedź na to pytanie. Wystarczy trochę wprawy, żeby robić naprawdę fajne rzeczy w domowym zaciszu. Takie hobby dostarcza rozrywki i jednocześnie doskonale rozwija wyobraźnię oraz umiejętności manualne. Katapulta własnej roboty nie tylko strzela, ale także wygląda naprawdę fajnie. Jest to idealny projekt dla osób, które chcą nabrać wprawy w tego typu pracach, dlatego szukają czegoś ciekawego i jednocześnie prostego do zrobienia. Zobaczcie i sami się przekonajcie.

Składniki:

  • Potrzebne do zrobienia jednej katapulty:
  • 9 patyczków do lodów (rozmiar nie ma znaczenia)
  • 1 plastikowa łyżeczka
  • 20 cm taśmy samoprzylepnej
  • 3 klipsy do papieru
  • 4 spinacze do ubrań
  • 9 gumek recepturek

Do poradnika Jak zrobić coś łatwego - mini katapulta przypisano następujące tagi:

majsterkowanie katapulta gadżety zrób to sam fajne rzeczy co można robić w domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić coś łatwego - mini katapulta skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...