Jak zrobić coś z silniczka - urządzenie do mycia szklanek i kubków

Poradnik dodany przez: 99problems
3536 0

Cześć,

jeśli tu trafiliście, to zapewne interesuje Was technika. W dzisiejszym odcinku przygotowaliśmy coś dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się, jak sprzątać w domu bez zbędnego wysiłku - tak, aby nie poświęcać na to zbyt wiele czasu i energii. Jeśli macie silniczek elektryczny, który wyjęliście z jakiegoś innego urządzenia, na przykład zepsutej zabawki, to mamy dla Was fajną rzecz do zrobienia w domu.

Takie urządzenie pomoże Ci wyczyścić kubek termiczny, filiżankę po kawie, szklankę, czy inne naczynia. Spróbuj sam. Majsterkowanie zabiera trochę czasu, i zanim stworzysz takie cudo techniki samemu minie trochę czasu i nerwów, ale pamiętaj o tym, że dzięki niemu zaoszczędzisz masę cennych godzin, które poświęciłbyś przy zlewie myjąc w tym czasie szklanki i kubki. Zatem chyba warto, prawda?;) Co więcej mogę Ci powiedzieć, jeśli lubisz takie majsterkowe projekty, to napewno polubisz i ten. Warto poświęcić parę minut, aby zrobić coś z niczego i za wykorzystaniem starego silniczka wykonać urządzenie, dzięki któremu z pewnością zaimponujesz innym domownikom, bo możesz znacznie szybciej i przyjemniej wyczyścić ulubione naczynia. Zatem dość czytania, skoro dotarłeś aż tutaj, to myślę, że nie ma co Cię przekonywać. Do dzieła, dzięki naszemu poradnikowi z pewnością zrobisz takie urządzenie samodzielnie bez trudności.

Dzięki za oglądanie naszej serii z wideoporadnikami, mamy nadzieję, że nasze produkcje zainspirują Was do chwycenia spraw w swoje ręce i wykonania kilku ciekawych gadżetów, czy lifehacków. Trzymajcie i do zobaczenia w kolejnych odcinkach!                                 

Do poradnika Jak zrobić coś z silniczka - urządzenie do mycia szklanek i kubków przypisano następujące tagi:

technika life hack jak sprzątać w domu silniczek elektryczny fajne rzeczy do zrobienia w domu jak wyczyścić kubek termiczny

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić coś z silniczka - urządzenie do mycia szklanek i kubków skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...