Jak zrobić dekoracje na Wielkanoc - kurczaki ze skarpetek

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
7010 0

Wielkanoc to wyjątkowe święto, kiedy warto zatroszczyć się o stworzenie odpowiedniej atmosfery w domu. Taki efekt uzyskamy dzięki różnym dekoracjom. Ozdoby można kupić lub zrobić samodzielnie z prostych produktów, które mamy w domu.

Dekoracje wielkanocne to przede wszystkim tradycyjne kurczaczki, baranki, pisanki, a także bazie i zielone gałązki. Wystarczy kilka chwil, żeby samodzielnie zrobić ładne ozdoby świąteczne, które pomogą w stworzeniu wiosennego klimatu wnętrza, a także będą oryginalne. Zamiast kupować gadżety z masowej produkcji lepiej zrobić coś wyjątkowego i własnego. Z poradnika dowiemy się w jaki sposób możemy zrobić fajne kurczaki ze skarpetek. Wystarczą tylko skarpetki w odpowiednim kolorze, styropianowe jajko i przyklejane oczy, żeby zrobić urocze kurczaki, które będą dekoracją domu. Ozdoby świąteczne będą pięknie prezentować się na stole i w salonie. Dekoracje na Wielkanoc pozwolą nam poczuć różnicę między zwykłymi dniami i świętami. Samodzielne wykonanie kurczaków nie jest trudne. Nie potrzebujemy dużych umiejętności, żeby zrobić estetyczne świąteczne ozdoby. Nie musimy również wydawać pieniędzy na zakup drogich materiałów, wszystkie niezbędne elementy są łatwo dostępne.

Wystarczy poświęcić kilka chwil, żeby zrobić ładne ozdoby na Wielkanoc. W tym filmie zobaczysz krok po kroku jak zrobić kurczaki ze skarpet. Poradnik jest bardzo szczegółowy i dokładnie pokazuje wszystkie czynności, które pozwolą na stworzenie uroczych kurczaczków. Takie dekoracje możemy później umieścić na świątecznym stole, a także przechować do następnego roku i wykorzystać ponownie jako element nowych dekoracji.

Joanna Wajdenfeld: http://pomyslyplastyczne.blogspot.com 

Do poradnika Jak zrobić dekoracje na Wielkanoc - kurczaki ze skarpetek przypisano następujące tagi:

wielkanoc gadżety ozdoby świąteczne świąteczne ozdoby dekoracje wielkanocne dekoracje na wielkanoc

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić dekoracje na Wielkanoc - kurczaki ze skarpetek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...