Jak zrobić diamentową kartkę okolicznościową

Poradnik dodany przez: szeszelnik
6003 0

Siemaneczko!!! Jak się czujecie??? Dziś mamy dla Was coś wyjątkowego!!!;)

Chciałbyś aby Twoi bliscy byli dla Ciebie diamenckiem i tak też się poczuli???;) Nic trudniejszego prostszego, dziś mamy wyjątkową rzecz z papieru. Sprawi, że każdy poczuje się dzięki takiej kartce okolicznościowej wyjątkowy i bardzo, bardzo ale to bardzo doceniony!!!

Spraw, aby ktoś poczuł się naprawdę doceniony przez dostanie takiej kartki na urodziny z wyskakującym diamentem! Z przodu karty jest etykieta z papieru hologramowego, na której możesz napisać co tylko zechcesz! Pewnie wydaje Ci się to diabelnie trudne i drogie, ale nic bardziej mylnego!!! Taką kartkę bez większych problemów będziesz mógł wykonać sam. Często pokazujemy, jak zrobić rzeczy z papieru krok po kroku, tak będzie również i tym razem!!! Obejrzyj nasz wideoporadnik, w którym pokazujemy Wam, jak wykonać ten niesamowity przedmiot. Chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Spróbuj sam i przekonaj się, jakie to proste!!!

Dzięki takiej niesamowitej kartce z życzeniami odmienisz każde urodziny, święta czy rocznicę i pokażesz komuś, że jest dla Ciebie ważny. Chcesz sprawić, aby ktoś poczuł się wyjątkowy i zapamiętał prezent na lata! Taka kartka to także niesamowity sposób na wyznanie uczuć dla tych, którzy nie potrafią mówić o tym co czują (czyli dla facetów). Myślę, że z pewnością w bardzo wielu sytuacjach przyda się, jako wyjątkowy prezent. Zresztą, co tu dużo gadać! Obejrzyjcie nasz film, aby przekonać się, jaka ciekawa i fajna to sprawa! Wielkie dzięki za oglądanie i mamy nadzieję, że spodobał Wam się nasz film. Trzymajcie się i do zobaczenia! ;)

Do poradnika Jak zrobić diamentową kartkę okolicznościową przypisano następujące tagi:

rzeczy z papieru rzeczy z papieru krok po kroku kartka na urodziny kartki okolicznościowe papier hologramowy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić diamentową kartkę okolicznościową skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...