Jak własnoręcznie wykonać kalendarz adwentowy

Poradnik dodany przez: FemiSemi
5328 0

Pomysłowy i inspirujący kalendarz adwentowy to z pewnością doskonały projekt, który sprawi radość nie tylko dzieciom. Taki DIY można przygotować z pustych kubeczków albo zużytych rolek papieru toaletowego. Wystarczy to tego dodać ozdobne elementy wykonane z filcu i tektury, a nasz adwent będzie bardziej kolory i świąteczny.
Przygotować możemy renifery, bałwany, elfy, choinki, co tylko będzie nam odpowiadało. Dla dziecka to świetna okazja do zabawy i zaprezentowania swoich zdolności, a dla rodzica to doskonały pomysł na prezent. Samodzielnie wykonany kalendarz adwentowy będzie się świetnie prezentował na ścianie, stole, półkach albo innym miejscu. Nie tracimy na to dużo czasu, dlatego takie gadżety świetnie nadają się na zajęcia plastyczne.
Powyższe wideo jest przedstawione w przystępny sposób, przez co nie musimy się obawiać, że nie będziemy wiedzieli, od czego konkretnie zacząć pracę. Taki DIY stanowi świetną wskazówkę, przez co z powodzeniem możne go wykorzystać cała rodzina.
Niezależenie od zdolności plastycznych czy wiedzy odnośnie innych dziedzin twórczych, możemy po prosty cieszyć się tworzeniem, a przy tym wykorzystamy recykling do naszych celów. Zadbamy dzięki temu nie tylko o świąteczną atmosferę, ale również o środowisko. A i gospodarowanie zużytymi opakowaniami stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.
W okresie świątecznym spędzanie wspólnie czasu jest jeszcze większym wyzwaniem, dlatego też warto wykorzystać każdy pomysł, żeby móc przygotować coś dla dziecka, a jednocześnie móc spędzić z nim czas. Stąd warto wybrać ten DIY i jak najlepiej wykorzystać grudniowy czas oczekiwania na święta.

Zapraszam tutaj: http://www.idealnamama.pl 

Facebook - https://www.facebook.com/IdealnaMama 

Do poradnika Jak własnoręcznie wykonać kalendarz adwentowy przypisano następujące tagi:

recykling adwent rodzina gadżety diy dla dziecka kalendarz adwentowy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak własnoręcznie wykonać kalendarz adwentowy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...