Jak zrobić didgeridoo

Poradnik dodany przez: Stenker
22976 4

Kawałek drąga znalezionego w lesie już jest dobrym początkiem aby zrobić własnoręcznie didgeridoo. Jeżeli nie wiecie co to jest to nic dziwnego. Mało kto zna tą nazwę. Ale pewnie kiedyś widzieliście didgeridoo ale nie wiedzieliście, że to własnie to. W skrócie można śmiało powiedzieć, że jest to po prostu drewniany instrument muzyczny, którego używają różne plemienia. 

Mając już prosty kawałek drąga można zrobić dwa instrumenty. Ale aby w ogóle to było możliwe musicie najpierw dokładnie zobaczyć czym jest didgeridoo, jak grać na takim instrumencie i na co zwrócić uwagę przy jego budowie. Temat jest ciekawy, szczególnie dla osób które zastanawiają się co zrobić z drewna co będzie niestandardowe i wyjątkowe. Taki instrument muzyczny to mało spotykana rzecz więc na pewno będzie ciekawym elementem wśród innych Twoich projektów związanych z majsterkowaniem w drewnie.

A sama technika wykonania takiego didgeridoo to już podchodzi pod bushcraft i pod rzeczy jakie można zrobić samodzielnie korzystając z dobrodziejstw lasu

Do poradnika Jak zrobić didgeridoo przypisano następujące tagi:

technika bushcraft didgeridoo didgeridoo jak grać majsterkowanie w drewnie co zrobić z drewna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić didgeridoo skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...