Jak zrobić domek dla kota w mega prosty sposób

Poradnik dodany przez: EmiFra
4835 0

Kot w domu to wielka radość, ale też obowiązek zadbania o to, aby te zwierzęta czuły się dobrze w naszym domu lub mieszkaniu. Wbrew pozorom kot w domu nie jest zupełnie obojętny na warunki w jakich się znajduje. Zwierzęta tego gatunku należą bowiem do wyjątkowo lubiących wszelkiego rodzaju ciasne, ciemne i przytulne kryjówki. Przekonał się o tym każdy właściciel kota, znajdując swojego ulubieńca na przykład w pralce, szafie, szufladzie, pod łóżkiem czy w innych wąskich i trudnych do znalezienie miejscach.
Wielką namiętnością dla kotów jest karton, o czym z kolei można przekonać się, zostawiając opakowanie po jakiejkolwiek dostarczonej do naszego domu paczce. Zaciekawiony kot nie będzie mógł się oprzeć i jeśli tylko rozmiary kartonu pozwolą, na pewno wskoczy do środka.
Budka dla kota będzie więc idealnym prezentem dla naszego ulubieńca, stanowiąc domek dla kota, w którym chętnie będzie ucinał sobie drzemki lub chował się przed niechcianymi pieszczotami. W powyższym filmie przedstawiamy prosty sposób, jak zrobić legowisko dla kota z kartonu i zużytego podkoszulka. Do wykonania legowiska dla kota będziemy potrzebować pudła kartonowego z otworem o dowolnej wielkości, w zależności od rozmiarów kota. Do pudła warto wsadzić coś miękkiego, na czym kot będzie mógł się wygodnie rozłożyć. Koszulkę naciągamy na karton tak, aby wycięcie na szyję było w miejscu otworu. Dół koszulki rozcinamy i zawiązujemy na supełek i komfortowy, przytulny domek dla kota jest gotowy! Sprawdźmy tylko, czy nasz ulubieniec go zaakceptuje, stawiając karton w zacisznym miejscu i poczekajmy aż kot go odkryje.

Do poradnika Jak zrobić domek dla kota w mega prosty sposób przypisano następujące tagi:

karton zwierzęta dla kota kot w domu domek dla kota budka dla kota

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić domek dla kota w mega prosty sposób skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...