Jak zrobić domowego pinballa - mega fajny projekt

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
5348 0

Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska?sub_confirmation=1

Facebook: http://files.castorama.pl/castorama-fb

Na filmiku przedstawiono sposób na praktyczne wykorzystanie drewna. Zastosowana technika pozwala na stworzenie gry, która nie tylko umili nam czas, ale również sprawi, że wrócimy wspomnieniami do dawnych czasów. Nic tak skutecznie, jak stare gry nie przywodzi na myśl beztroskich lat młodości.


Na początek przedstawione są materiały konieczne, żeby zbudować własny pinball. Nie potrzeba ich wiele, a do montażu nie są musimy posiadać specjalnych umiejętności, jedynie odrobinę wprawy w pracy z materiałami stolarskimi i powyższy tutorial – stare gry nie są trudne do zrobienia, jeżeli postępujemy zgodnie z powyższą instrukcją. Najpierw podcinamy drewniane elementy do odpowiednich wymiarów. Łączymy je w rodzaj skrzynki, a następnie wiercimy otwór w jednej ze ścian.

Następnie tworzymy wyrzutnię piłeczek i ją obudowujemy, po czym instalujemy flippery, które będą nam pomagały w grze. Odpowiednio je zabezpieczamy, aby ograniczyć ich ruchy do pożądanego zakresu. Właściwie przygotowany flipper będzie naszym najlepszym sprzymierzeńcem. Dalej dodajemy niezbędne elementy, o które piłeczka będzie się odbijała i – w zależności o przeszkody – wydawała dźwięki i punktowała. Potem metodą zrób to sam instalujemy mechanizmy dźwiękowe i montujemy oświetlenie, ustawiamy ograniczniki, za sprawą których piłeczka zawsze pozostanie w środku. Na koniec wykańczamy nasz projekt nadają mu odpowiednią kolorystykę – malujemy barwami, które najbardziej nam odpowiadają.

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak cieszyć się z wykonanego domowym sposobem sprzętu do gry w pinball. Pamiętajmy, że możemy go aranżować wg własnego uznania, nadają mu taki charakter, jaki tylko chcemy.

Składniki:

  • Szablon: https://we.tl/LFLxBPV231

Do poradnika Jak zrobić domowego pinballa - mega fajny projekt przypisano następujące tagi:

technika pinball zrób to sam stare gry flipper flippery

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić domowego pinballa - mega fajny projekt skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...