Jak zrobić drewniane sówki - prosto i ładnie

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
6151 0

Joanna Wajdenfeld prezentuje w jaki sposób wykonać nieszablonowe gadżety do domu - piękne figurki z drewna, które przypominają sówki.
Jeśli majsterkowanie to Twoja pasja, warto podjąć się tego projektu zrób to sam. Proste i estetyczne rzeczy z drewna nigdy nie wychodzą z mody i zawsze będą wspaniałą ozdobą komody, regału, kominka czy półki w salonie. Warto poświęcić chwilę czasu by samodzielnie wykonać niektóre gadżety do domu. Nikt inny nie będzie miał takiego samego egzemplarza, co czyni nasze wnętrze unikatowym i niepowtarzalnym.
Niebanalne drewniane sowy można także powiesić na ścianie - doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym. Figurki z drewna wprowadzają do wnętrza przytulność oraz rozsiewają aurę tajemniczości. Z uwagi na to, że sowa jest symbolem mądrości i rozwagi, motywy z nią związane kojarzą się wyłącznie pozytywnie. Inaczej niż inne gadżety, które nudzą się po pewnym czasie, albo szybko ulegają zniszczeniu - rzeczy z drewna z wiekiem stają się coraz ładniejsze i bliższe naszym sercom. Naturalne drewno doskonale oddziaływuje na człowieka oraz nie wytwarza żadnych toksyn w porównaniu z bibelotami wykonanymi z syntetycznych materiałów niewiadomego pochodzenia. Zobacz sam na filmiku, jak łatwo i szybko stworzyć takie sowy - mądre głowy, które będą nie tylko pięknymi ozdobami wnętrza ale też swoistymi talizmanami, które przyniosą pomyślność i mądrość w chwilach, kiedy będziemy tego potrzebować.
Jest to bardzo prosta rzeźba, którą wykonać może każdy, kto nie posiada ogromnych zdolności manualnych. Spróbuj i przekonaj się sam. Satysfakcja gwarantowana!

 http://pomyslyplastyczne.blogspot.com 

Do poradnika Jak zrobić drewniane sówki - prosto i ładnie przypisano następujące tagi:

majsterkowanie gadżety gadżety do domu zrób to sam figurki z drewna rzeczy z drewna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić drewniane sówki - prosto i ładnie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...