Jak zrobić kopertę do płyt CD/DVD z kartki papieru #03

Poradnik dodany przez: Truerro
16545 0

Płyty CD i DVD ciągle są w użyciu i czasem może tak się zdarzyć, że do nagranej płyty nie będziemy mieli już żadnego opakowania. Ani plastikowego ani papierowego. Przykładowo mi nie raz już się zdarzyło nagrać płytę z empetrójkami do odtwarzacza w aucie (niestety moje radyjko nie ma wejścia na USB) i musiałem jakoś daną płytę zapakować. Koperta z kartki to fajny pomysł, szczególnie wtedy kiedy płyty CD lub DVD kupujemy w wałkach i potem problem jest aby jedną płytę jakoś zapakować. Do płyt CD i DVD oczywiście za totalne grosze można kupić opakowania plastikowe i papierowe ale przecież będąc w domu nikomu się nie będzie chciało lecieć do miasta po takie rzeczy. 

Koperta do płyt Cd i Dvd szybko może zostać wykonana ze zwykłej kartki papieru albo z niezwykłej (takiej magicznej, zapisanej kserówki która to uratowała życie Tobie na zajęciach i już nie jest potrzebna bo temat zaliczony, sprawdzian zdany, ocena jest :)

Koperta z kartki i sposób jej wykonania tutaj jest pokazany. Co prawda pokaz zdjęć ale da radę ogarnąć.

Składniki:

  • Kartka papieru

Do poradnika Jak zrobić kopertę do płyt CD/DVD z kartki papieru #03 przypisano następujące tagi:

porady koperta do płyt cd koperta na płyty cd koperta z kartki pakowanie płyt cd jak zrobić kopertę na płytę papierowa koperta

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kopertę do płyt CD/DVD z kartki papieru #03 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...