Jak zrobić kostkę Rubika we własnym stylu

Poradnik dodany przez: Ziom2500
28138 4.75

Oto moja koncepcja na oklejenie kostki Rubika ciekawymi materiałami. Dzięki temu tworzymy swoją własną wersję kostki Rubika i możemy w ten sposób spersonalizować tą znaną na całym świecie układankę. Kostka Rubika może też być ciekawym pomysłem na prezent. Oczywiście nie jest to gadżet dla każdego ale jeżeli znasz kogoś kto lubi takie logiczne zagwozdki a nie miał jeszcze kostki Rubika to możesz oczywiście kupić standardową kostkę ale lepiej jest poświęcić trochę więcej czasu i zrobić coś tak bardziej od siebie. 

Pomysł na prezent będzie dzięki temu bardziej spersonalizowany i wyjątkowy, gdyż jeżeli sam wymyślisz sposób na ozdobienie i przerobienie kostki Rubika to osoba która otrzyma taki gadżet będzie miała jedyną i niepowtarzalną "zabawkę". 

W tym pomyśle tak naprawdę najtrudniejsze jest stworzenie koncepcji wyglądu takiej kostki i tego co ma się na niej znaleźć. Oprócz przyklejenia różnych rzeczy można pomyśleć np. o specjalnych naklejkach gdzie przykładowo jedna ścianka będzie cała w uśmieszkach znanych z emotikonek GG

Składniki:

  • klej na gorąco
  • kostka Rubika bez naklejek
  • wyobraźnia
  • nożyk
  • linijka

Do poradnika Jak zrobić kostkę Rubika we własnym stylu przypisano następujące tagi:

gadżety kostka rubika pomysł na prezent pomysły na prezent co na prezent ładne gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kostkę Rubika we własnym stylu skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...