Jak zrobić małą biurową kuszę do zabawy

Poradnik dodany przez: Zendex
13029 0

Gdy nie masz co robić w szkole lub doskwiera ci nuda w biurze możesz wykonać prosty gadżet, który uprzyjemni Ci czas. Do jego wykonania będę potrzebował dwóch spinek do włosów, ołówka, kawałka sznurka, obcążek, pistoletu na klej, nożyka, kawałka papieru i wykałaczek, które posłużą jako naboje w naszej mini kuszy. Technika wykonania takiej broni biurowej jest dość prosta, co dokładnie wytłumaczyliśmy w filmie. :)

Szukasz odpowiedzi na pytania Co robić w szkole? Co robić w pracy?, doskwiera Ci nuda w biurze, lub po prostu chcesz wykonać jakiś gadżet to mini kusza może okazać się świetnym rozwiązaniem. Bronie biurowe zyskują w naszym kraju coraz większą popularność, więc radzimy Ci wykonać ten pomysł szybko, abyś to Ty był myśliwym a nie ofiarą :)

Ale absolutnie nie zalecamy wykorzystywania naszej kuszy do ataku na kolegów z pracy, potraktuj ją raczej jako sposób na obronę. Wcześniej możesz sobie poćwiczyć strzelając do celu, albo wspólnie z kolegami z pracy urządzić sobie zawody w strzelaniu do celu.

 

Do poradnika Jak zrobić małą biurową kuszę do zabawy przypisano następujące tagi:

gadżety nuda w biurze co robić w szkole mini kusza bronie biurowe co robić w pracy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić małą biurową kuszę do zabawy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...