Jak zrobić miecz z papieru w stylu romańskim

Poradnik dodany przez: BumBastik
14470 0

Interesuje Cię modelarstwo, a papierowe zabawki podwyższają bicie serca w Twoim organizmie? To świetnie! Dobrze trafiłeś! Na moim kanale znajdziesz masę ciekawych tricków i porad, jak zrobić rzeczy z papieru, które z pewnością Cię zainspirują do własnych projektów.

W moim dzisiejszym filmie skupimy się na mieczu z papieru. Chciałeś kiedyś posiadać swój własny, niepowtarzalny papierowy miecz? No problemo, daj mi kilka minut a pokażę Ci, jak go wykonać samodzielnie. W tym przypadku będzie to miecz rzymskich legionistów zrobiony z papieru na bazie papierowej wikliny, czyli takich skręcanych rurek. Ale do rzeczy - więcej zobaczysz na filmie...

Mam nadzieję, że mój krótki kurs modelarstwa i robienia rzeczy z papieru pomógł Ci i zainspirował do dalszej zabawy z papierową wikliną! Jeśli masz jakieś pytania, to wal śmiało, a jeśli samemu wykonałeś papierowy miecz, czy jakąś inną zabawkę z papieru,  to podziel się efektami swojej pracy! Do zobaczenia w kolejnych naszych produkcjach związanych z modelarstwem!

Do poradnika Jak zrobić miecz z papieru w stylu romańskim przypisano następujące tagi:

modelarstwo papierowe zabawki papierowa wiklina rzeczy z papieru miecz z papieru papierowy miecz

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić miecz z papieru w stylu romańskim skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...