Jak zrobić odkurzacz z puszki

Poradnik dodany przez: lotos12
8498 0

Moje konstrukcje: http://tiny.pl/gd627

Subskrybuj: http://tiny.pl/gdv8r

 

Witam,

dziś przedstawiam prosty sposób jak zrobić odkurzacz z puszki coca cola i paru innych części. W takim wypadku elektronika jest nam bardzo przyjazna i pomocna :). Każdy kto jest zainteresowany poruszaniem się w temacie zrób to sam powinien zaglądnąć do tego poradnika. Taki odkurzacz biurkowy może nie dorównuje swoim przemysłowym odpowiednikom, ale z pewnością będzie dobrą zabawą i swojego rodzaju wyzwaniem, które mamy nadzieję, że przerodzi się w pasję.

Wiele osób pewnie nie wie co zrobić z puszki po napojach i zwykle jest po prostu wyrzucana do śmieci. Proste pomysły do zrobienia są najlepsze :). Ale nie znaczy, że nie potrzebujecie żadnej wiedzy. Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki jest bardzo potrzebna. Aczkolwiek... moim zdaniem nie ma stresu żeby zrobić coś z niczego, co więcej, będzie to z pewnością wielka frajda, która mam nadzieję przełoży się na Wasze nowe hobby :). 

Tutaj troszkę objaśnienia, które może się nam przydać. 

Zasada działania jest bardzo prosta zamontowany silnik w puszcze coca cola wytwarza ciąg który wciąga zanieczyszczenia przez rurkę ssącą.dodatkowo w odkurzaczu zamontowałem celownik powiekszający mający na celu łatwiejszą lokalizacje zanieczyszczeń.Odkurzacz jest bardzo poręczny i dość cichy.how to make vacuum cleaner.

Mam do Was teraz nieśmiałą prośbę, żeby nie przegapić żadnego mojego odcinka kliknijcie subskrybuj, a później zaznaczcie dzwoneczek. Dzięki temu wyskoczy Wam każde powiadomienie o nowej produkcji na kanale :). 

Dodatkowo na wszelkie pytania bardzo chętnie odpowiem w komentarzu :). 

Do poradnika Jak zrobić odkurzacz z puszki przypisano następujące tagi:

elektronika zrób to sam odkurzacz biurkowy budowa odkurzacza co zrobić puszki proste pomysły do zrobienia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić odkurzacz z puszki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...