Jak zrobić odświeżacz do samochodu

Poradnik dodany przez: aluta931
36814 0

Odświeżacz do samochodu, czyli coś co można zrobić samodzielnie. W tym przypadku będzie on o zapachu cynamonu. Nie każdy lubi cynamon ale jeżeli wy należycie do tej grupy dla której to jest przyjemny zapach to zapraszam do filmu. Pomysł i wykonanie bardzo proste i każdy kto będzie chciał bez problemu zrobi sobie coś takiego. Dodatkowo taką zawieszkę do auta można pomalować i w jakiś inny sposób udekorować. To jak będzie wyglądać domowy odświeżacz do samochodu w efekcie końcowym zależy głównie od was, od waszego pomysłu i od materiałów jakich użyjecie. 

Można też spróbować z innymi rzeczami niż cynamon. Kawa na pewno się sprawdzi a inne rzeczy, które dają miłą woń trzeba sobie znaleźć. W końcu sami wiecie jaki odświeżacz do auta będzie wam najlepiej pasował. no i nie musi taka zawieszka do auta koniecznie wisieć na wstecznym lusterku. Można ją powiesić gdzieś z tyłu albo zamocować np. za pomocą klipsa biurowego na wywietrzniku na desce rozdzielczej. Co kto woli i komu jak wygodniej będzie.

Do poradnika Jak zrobić odświeżacz do samochodu przypisano następujące tagi:

porady domowy odświeżacz odświeżacz do samochodu odświeżacz o zapachu cynamonu zawieszka do auta jaki odświeżacz do auta

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić odświeżacz do samochodu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...