Jak zrobić piernikowego ludzika z drewna

Poradnik dodany przez: CastoramaPolska
5224 0

Sub: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska?sub_confirmation=1

FB: http://files.castorama.pl/castorama-fb

Ludzik z piernika to ładna ozdoba świąteczna, którą można wykorzystać do dekoracji domu lub choinki. Taką ozdobę zrobimy w bardzo prosty sposób z drewna. Dzięki temu będzie trwała i wykorzystamy ją wiele razy.

Technika wykonania piernikowego ludzika jest bardzo prosta. Wystarczy wyciąć z drewna odpowiedni kształt i następnie go ozdobić. Majsterkowanie pozwala na samodzielnie stworzenie efektownych, a także oryginalnych dekoracji do domu. Zamiast kupować identyczne przedmioty z masowej produkcji, możemy zainwestować trochę czasu w zrobienie naprawdę unikalnych rzeczy. Ozdoby świąteczne nie muszą być nudne, ani szablonowe, wystarczy odrobina pracy, żeby zrobić coś wyjątkowego. Ładne dekoracje do domu nie muszą być pracochłonne, ani drogie. Z prostych materiałów zrobimy ładne przedmioty, które nie będą różniły się od wysokiej jakości produktów ze sklepu. Dekoracje świąteczne sprawią, że w naszym domu zapanuje wyjątkowa, świąteczne atmosfera.

Ozdoby świąteczne jak zrobić? Wiele osób szuka prostych sposobów na ładne ozdobienie domu przed zbliżającymi się świętami. Piernikowy ludzik doskonale spełni taką rolę. Z poradnika dowiemy się jak wykorzystać szablon, żeby wyciąć odpowiedni kształt z drewna, a także jak ozdobić gotowego ludzika, żeby się ładnie prezentował. Oczywiście możemy także użyć wyobraźni i udekorować ludzika według własnych upodobań. Projekt jest prosty do wykonania, a poradnik zawiera wszystkie potrzebne instrukcje. Do zrobienia ludzika będziemy potrzebowali kawałka zwykłej sklejki, wyrzynarki z odpowiednimi brzeszczotami, papieru ściernego, akrylu oraz oleju do drewna.

Do poradnika Jak zrobić piernikowego ludzika z drewna przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie ozdoby świąteczne dekoracje do domu dekoracje świąteczne ozdoby świąteczne jak zrobić

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić piernikowego ludzika z drewna skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...