Jak zrobić pistolet na gumki - trzy strzałowy

Poradnik dodany przez: BumBastik
5827 0

Zobacz jak można zrobić fantastyczny pistolet na gumki. Pistolet jest trzystrzałowy i do jego wykonania wystarczy kilka drewnianych klamerek, klej, ołówki i gumki recepturki. Zrobienie pistoletu zajmuje kilka minut, a dostarczy on wiele świetnej zabawy.

Żeby zrobić pistolet na gumki nie trzeba ani skomplikowanych narzędzi, ani dużych umiejętności. Wystarczy skleić ołówki, a następnie we właściwy sposób przymocować klamerki, żeby stworzyć trzystrzałowy pistolet. Robienie zabawek DIY może być świetną zabawą dla dzieci i dla dorosłych, ponieważ rozwija wyobraźnię i kreatywność. Nie trzeba wydawać pieniędzy na drogie zabawki, fajne gadżety DIY można wykonać samodzielnie z wykorzystaniem przedmiotów i narzędzi, które znajdują się w każdym domu.

Obejrzyj film i sprawdź jak można zrobić fajny trzystrzałowy pistolet na gumki recepturki, który bez problemu samodzielnie wykonasz w domu. Poradzisz sobie z tym zadaniem nawet, jeśli nie masz zdolności manualnych. Proste instrukcje wystarczą, żeby każdy dał sobie radę z wykonaniem pistoletu, a klamerki z drewna i zwykłe gumki znajdą się w każdym domu. Wystarczy trochę dobrego kleju, żeby zmienić te przedmioty w fantastyczny pistolet, który dostarczy wiele zabawy dzieciom i dorosłym. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić więcej pistoletów i zacząć prawdziwą wojnę. Chociaż w sklepach można znaleźć wiele zabawek, nic nie cieszy tak bardzo jak samodzielnie wykonane gadżety. W końcu połowa zabawy polega właśnie na tym, żeby zrobić własnoręcznie. Zrobienie pistoletu jest bardzo proste, nie wymaga skomplikowanych narzędzi i wystarczy kilka chwil, żeby nadawał się do użytku.

Do poradnika Jak zrobić pistolet na gumki - trzy strzałowy przypisano następujące tagi:

zabawki diy drewniane klamerki gumki recepturki gadżety diy pistolet na gumki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić pistolet na gumki - trzy strzałowy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...