Jak zrobić podręczny powerbank z baterii 1.5V

Poradnik dodany przez: eryk3319
3229 0

Każdy telefon wymaga systematycznego ładowania. Można w tym celu wykorzystać tradycyjną ładowarkę lub powerbank. W tym filmie zobaczymy jak samodzielnie wykonać powerbank na baterie.

Ładowarka to rozwiązanie, z którego korzysta większość osób, kiedy trzeba naładować telefon. Trzeba jednak brać pod uwagę, że takie urządzenie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej, co nie zawsze jest możliwe i może sprawiać problemy na przykład w czasie podróży, a także w trakcie awarii prądu. Właśnie w takich sytuacjach przydaje się powerbank, który działa w oparciu o baterie. Poradnik pokazuje jak samodzielnie zbudować urządzenie z podstawowych elementów. Prezentowany w filmie powerbank będzie zasilany bateriami 15V. Przenośny akumulator możemy zabrać wszędzie ze sobą i wykorzystać, żeby naładować telefon niezależnie od okoliczności.

Smartfony cały czas zyskują na popularności i coraz trudniej wyobrazić sobie życie bez tych urządzeń. Posiadacze takich telefonów mogą inwestować w wiele różnych przydatnych akcesoriów oraz gadżetów. Oczywiście najbardziej niezbędnym jest ładowarka, która jest potrzebna do ładowania smartfona. Alternatywą jest powerbank. Urządzenie zbudowane według instrukcji z poradnika będzie działać sprawnie i niezawodnie. Dodatkowo ma małe wymiary, które sprawiają, że można je łatwo spakować i zabrać ze sobą, na przykład do samochodu lub do torby podróżnej. Poradnik zawiera bardzo szczegółowe i wyczerpujące instrukcje, pozwalające na samodzielne skonstruowanie tego praktycznego urządzenia, które na pewno przyda się w niejednej sytuacji. Fajny projekt na elektronikę i na zajęcia z techniki

Do poradnika Jak zrobić podręczny powerbank z baterii 1.5V przypisano następujące tagi:

elektronika akumulator ładowarka powerbank 15v smartfony

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić podręczny powerbank z baterii 1.5V skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...