Jak zrobić półkę na buty - meble z palet

Poradnik dodany przez: Nassau
3978 0

Półka na buty jest niezwykle praktycznym, a nierzadko także dekoracyjnym elementem przedpokoju. Pozwala ona zorganizować przestrzeń w pomieszczeniu i zapobiega bałaganowi w postaci rozrzuconych, gdzie popadnie, butów. Półkę taką możemy kupić w sklepie meblowym czy nawet w supermarkecie, można ją jednak również wykonać samodzielnie. Da się to zrobić dzięki możliwościom, jakie stwarzają nam technika i recycling palet.
Palety drewniane są stosunkowo łatwo dostępnym i bardzo praktycznym, choć wciąż niedocenianym materiałem, z którego można stworzyć naprawdę wiele rzeczy. Meble z palet są użyteczne i prezentują się niezwykle stylowo, nadają też pomieszczeniu swoisty rys oryginalności. Nie inaczej jest z półką na buty, którą da się z nich wykonać. Potrzebnymi materiałami, oprócz palet, są między innymi kantówki, papier ścierny, szlifierka, piła, wkręty i wkrętarka. Są to, jak widać, podstawowe narzędzia stolarskie, przy pomocy których możemy zdziałać prawdziwe cuda. Wykonanie półki jest bardzo proste i możliwe nawet dla największego laika. Stosunkowo małym nakładem pracy i pieniędzy, jesteśmy w stanie zrobić sobie efektowny i praktyczny element wyposażenia przedpokoju.
Meble DIY są zawsze niepowtarzalne i robiące wrażenie. Jeżeli sobie takie zrobimy, możemy mieć gwarancję, że nikt inny nie będzie mógł się pochwalić takim wyposażeniem mieszkania. Półka na buty z drewnianych palet z pewnością pomoże w utrzymaniu porządku w przedpokoju i ułatwi nam życie – nie będziemy musieli szukać miejsca na nasze buty w szafie czy zostawiać ich na podłodze, przyczyniając się w ten sposób do powstania bałaganu. Taki mebel zwróci też uwagę gości, gdyż będzie własnoręcznie przez nas wykonany i bardzo efektowny. Zatem, wkrętarka w dłoń, zabierzmy się do roboty i zróbmy sobie taką właśnie unikalną półkę na buty

Do poradnika Jak zrobić półkę na buty - meble z palet przypisano następujące tagi:

technika meble diy palety drewniane meble z palet recycling palet półka na buty

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić półkę na buty - meble z palet skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...