Jak zrobić stół do frezarki górnowrzecionowej - Meble Twojego Pomysłu

Poradnik dodany przez: MebleTwojegoPomysłu
10236 5

Zapraszam do Subskrybcji aby być na bieżąco: https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg?sub_confirmation=1

Duży i stabilny stół do frezarki górnowrzecionowej Makita RP 2301 FC, to wielkie ułatwienie w obrabianiu drewna. Frezarka jest przystosowana do montażu pod blatem. Po zamontowaniu frezarki górnowrzecionowej bez problemu można ustawiać wysokość freza nad blatem. regulacja wysokości przebiega płynnie dzięki śrubie z gwintem metrycznym. wysokość ustawiamy przy użyciu wkrętarki. konstrukcja stołu warsztatowego zrobiona jest z drewna poklejona i poskręcana. Frezarka przymocowana jest do profili stalowych zamontowanych bezpośrednio do grubej pleksy (płyta z tworzywa sztucznego). dzięki takiemu połączeniu frezarka ani drgnie. Stół warsztatowy jest masywny i a praca jest bardzo stabilna.

MebleTwojegoPomyslu.pl - nadajemy drewnu kształt.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

www.mebletwojegopomyslu.pl

www.facebook.com/mebletwojegopomyslu

Warsztat Stolarski

Meble Twojego Pomysłu

 

Do poradnika Jak zrobić stół do frezarki górnowrzecionowej - Meble Twojego Pomysłu przypisano następujące tagi:

frezowanie stół warsztatowy stół do frezarki frezarka górnowrzecionowa obrabianie drewna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić stół do frezarki górnowrzecionowej - Meble Twojego Pomysłu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...