Jak zrobić stylową lampę z butelki

Poradnik dodany przez: artpop1976
26369 0

Szklane butelki można wykorzystać na wiele sposobów. W końcu przykładowo butelki po winie bardzo dobrze wyglądają i mając na nie pomysł, możemy stworzyć fajne ozdoby, gadżety i dekoracje. Jednym ze sposobów na wykorzystanie szklanej butelki jest zrobienie lampki nocnej. Do tego celu warto poszukać ładnego szkła i lampek na choinkę. Mogą być jakieś stare lampki i nie trzeba koniecznie kupować nowych. Całe wykonanie takiego gadżetu macie tutaj podane więc zapraszam.

Lampki choinkowe idealnie się nadają do tego celu ale jak znajdziecie coś innego to podobnym sposobem wykonacie coś takiego. Uważajcie tylko przy wierceniu szkła. Trzeba to zrobić ostrożnie i nie na siłę. W końcu szkoda aby wasza ładna szklana butelka pękła podczas pracy. Efekt końcowy macie w filmie, jednak jeszcze lepiej całość będzie wyglądać w nocy, jak zresztą większość tego typu projektów. 

Lampa z butelki także może być wykonana z przeźroczystego szkła ale jednak chyba lepiej wygląda kolorowe szkło. A i jeszcze jedno. Lampki choinkowe też mogą być kolorowe.

Do poradnika Jak zrobić stylową lampę z butelki przypisano następujące tagi:

technika lampka nocna szklane butelki lampki choinkowe lampka z butelki lampki na choinkę butelka po winie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić stylową lampę z butelki skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...