Jak zrobić syrop z mlecza

Poradnik dodany przez: k-bajkol
15474 5

Wśród naturalnych leków ziołowych znacznie wyróżnia się syrop z mlecza. W mojej dzisiejszej produkcji pokażę Wam jak wykonać taki napój, który z pewnością pozytywnie wpłynie na Wasze zdrowie.

Roślina którą się dzisiaj zajmiemy to mlecz, a konkretniej mówiąc mniszek lekarski. Właściwości zdrowotne tej rośliny są po prostu ogromne, mimo, że niedoceniane przez wielu.  to niedoceniana roślina o ogromnych właściwościach zdrowotnych. Naturalne leki ziołowe z mniszka lekarskiego, które mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie stosowane są w postaci syropu z mlecza, odwaru, wywaru, naparu, nalewki, wina lub jako składnik mieszanek ziołowych. My dziś zaprezentujemy Wam pierwszą wersję tego domowego leku.

Tzw. „miodu z mniszka lekarskiego można używać przez kilka miesięcy od jego wykonania. Świetnie wspomoże walkę naszego organizmu z przeziębienia, aktywuje wspomaganie pracy nerek i wątroby, pomoże oczyścić skórę, a także świetnie sprawdzi się jako słodka polewa do ciast, naleśników, lodów czy racuchów. 

Do poradnika Jak zrobić syrop z mlecza przypisano następujące tagi:

zdrowie mniszek lekarski syrop z mlecza naturalne leki mniszek lekarski właściwości leki ziołowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić syrop z mlecza skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...