Jak prawidłowo ustawić wysokość siodełka w rowerze

Poradnik dodany przez: Karczek33
7369 0

Czekają na Ciebie piękne trasy rowerowe, ale Twój pojazd nie jest gotowy do drogi? To żaden problem – dopasowanie jednośladu do swoich potrzeb jest mniej skomplikowane niż naprawa rowerów i po obejrzeniu poradzisz z tym sobie samodzielnie.
Z tego filmiku dowiesz się, w jaki sposób wyregulować siodełko rowerowe. Jego obracanie oraz ustawienie wysokości to coś, co można wykonać samemu, nie jest potrzebny do tego serwis rowerowy. Jednak nie każdy wie, w jaki sposób to zrobić. Tymczasem jest to bardzo proste. Od teraz każdy będzie potrafił sam zadbać o swój rower przed wyjazdem w plener lub na miasto.
Kiedy już będziesz umiał sam zadbać o swój jednoślad, możesz śmiało wyruszyć w trasy rowerowe.
Kiedy już umiesz dostosować go do siebie, możesz korzystać z pożyczonego roweru albo udostępnić swój najlepszemu kumplowi, młodszemu bratu albo dziewczynie. Rower miejski lub z wypożyczalni nie będzie już tak dużym wyzwaniem. Przede wszystkim jednak warto wiedzieć, jak zadbać o swój własny pojazd. Śledź kolejne odcinki, a poznasz także bardziej zaawansowane tajniki konserwacji i naprawy rowerów. Wcale nie potrzeba wybitnego talentu majsterkowicza, żeby serwis rowerowy nie musiał być odwiedzany za każdym razem, gdy potrzebujesz jakiejś drobnostki. Na początek warto wiedzieć, jak działa siodełko rowerowe, żeby nie miało przed Tobą tajemnic. W większości dzisiejszych modeli nie są potrzebne nawet żadne narzędzia do jego regulacji.
To co, gotowy do tego, żeby wsiąść na swój nowy (a może jednak stary?) rower jeszcze w tym roku? Gotowy do drogi możesz bezpiecznie czerpać przyjemność z jazdy, a dopasowany do Twojego wzrostu jednoślad jest bezpieczniejszy i wymaga mniej wysiłku podczas pedałowania i kierowania.

Subskrybuj kanał YouTube: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

FB: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL 

Do poradnika Jak prawidłowo ustawić wysokość siodełka w rowerze przypisano następujące tagi:

rower serwis rowerowy naprawa rowerów siodełko rowerowe trasy rowerowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak prawidłowo ustawić wysokość siodełka w rowerze skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...