Jak zrobić terrarium - szybki i tani sposób

Poradnik dodany przez: fred88
12064 0

Siemanko!

Lubicie fajne rzeczy do zrobienia w domu? W sumie to głupie pytanie, bo każdy lubi fajne rzeczy :). Przynajmniej tak mi się wydaje :). Pamiętajcie, że najważniejsza rzecz, to hobby dla faceta, w końcu musi się czymś zająć w wolnej chwili :). Kobiety tego nie rozumieją, ale facet oprócz pracy musi mieć też zajęcie, chyba, że praca jest jego hobby, to połączenie przyjemnego z pożytecznym jest jak najbardziej wskazane :). 

Ja dzisiaj pokazuję Wam jak powinna wyglądać budowa terrarium. Nie przejmujcie się wątpliwościami, każdy kiedyś zaczynał, więc błędy się po prostu zdarzają. Też kiedyś nie wiedziałem jak zrobić terrarium :). Wszystko minęło kiedy trzeba było mieszkanko dla mojego węża :). Słuchajcie, to podstawowe rzeczy, które prędzej, czy później ogarniecie, jeśli macie swoich terariowych pupili. Na każdego to czeka, bo to co zrobimy samemu jest po prostu najlepsze i najbardziej staranne.

Postaram się rozwiać wątpliwości, które budzi posiadanie terrarium dla węża w domu, czy też w mieszkaniu. Spokojnie, da się z nim żyć i nie będziecie sobie przeszkadzać w żaden sposób :). 

Film został nagrany podczas odświeżania terrarium dla Rogowężą ( Rhynchophis boulengeri ). Jakich produktów użyć i dlaczego? Jak zrobić to w kilka chwil? Gdzie możecie je zamówić ? Bioterr

A teraz bardzo chciałbym podziękować wszystkim, którzy tak gorliwie biorą udział w dyskusji pod moimi filmami. Uważam, że jest to naprawdę miła rzecz, ale jeszcze milej mi będzie kiedy będziecie subskrybowali mój kanał. Dzięki temu będziecie na bieżąco ze wszystkimi produkcjami umieszczanymi na tym kanale :). A teraz zapraszam Was do oglądania :). 

Do poradnika Jak zrobić terrarium - szybki i tani sposób przypisano następujące tagi:

fajne rzeczy do zrobienia w domu hobby dla faceta budowa terrarium jak zrobić terrarium terrarium dla węża

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić terrarium - szybki i tani sposób skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...