Czy warto iść na bal sylwestrowy

Czy warto iść na bal sylwestrowy

Zapewne nie raz przyszła ci do głowy myśl, aby spędzić sylwestra na wystawnym i eleganckim balu w jakimś wytwornym miejscu. Jednak taka zabawa na pewno nie każdemu będzie odpowiadać. Zanim więc wpłacisz na nią pieniądze, dobrze się zastanów.

Krok 1

Wytworny bal sylwestrowy, na którym zazwyczaj jest bardzo dużo osób, nie jest odpowiednim miejscem dla osoby, która nie przepada za tłumem i nie lubi poznawać nowych osób. Takie nieśmiałe osoby z pewnością nie odnajdą się w takim miejscu. 

 

Jeżeli jednak jesteś duszą towarzystwa, potrafisz z każdym się bawić i z każdym znajdziesz wspólny język, bale są miejscem stworzonym dla ciebie!

Krok 2

Wiadomo, że na eleganckie bale sylwestrowe z reguły nie chodzi się samemu. Warto zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, a jeszcze lepiej grupkę przyjaciół. Wtedy na pewno nie będziesz narzekał na nudną muzykę czy niesmaczne jedzenie, ponieważ w swoim zaufanym i bliskim gronie i tak będziesz bawił się wyśmienicie. Jak to się mówi, nie ważne gdzie- ważne z kim!

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak zrobić czapeczki sylwestrowe

Krok 3

Kolejną kwestią są finanse. Bal sylwestrowy nie należy do najtańszych. Ceny zaczynają się od 200-300 zł za parę a kończą nawet na ponad 1000 zł. Do tego należy doliczyć koszt sukienki, butów, fryzjera, kosmetyczki i innych dodatków. Warto więc dokonać kalkulacji i jeszcze raz przemyśleć, czy nie lepiej zorganizować imprezę w domu lub za tę cenę pojechać na Sylwestra np. w góry. 

Skomentuj poradnik

Poradnik Czy warto iść na bal sylwestrowy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!