Jak zrobić wypasiony grill z taczki

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
12711 0

Wiosna w pełni więc z pewnością szukasz ciekawego pomysłu do ogrodu. Ogród to miejsce w którym zdecydowanie powinien znaleźć się elegancki grill. Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest kupno gotowego, jednak tutaj skupiamy majsterkowiczów, także dowiesz się jak zrobić grilla samodzielnie. 

Zazwyczaj grill ogrodowy kojarzy nam się z małym metalowym przedmiotem albo sporym piecykiem wykonanym z cegieł. Tutaj będzie nieco inaczej!

Pokażemy Ci jak wygląda budowa grilla krok po kroku. Grilla ogrodowego metalowego z... Dwóch taczek! Tak! Ten nieco szalony i z pewnością niecodzienny sposób sprawi, że zaskoczysz siebie, sąsiadów i znajomych, którzy wpadną do Ciebie odpocząć i zjeść coś pysznego prosto z rusztu.

Dodatkowym plusem tego rozwiązania jest fakt, że w tym grillu możesz również uwędzić mięso! Takie dwa w jednym, czyli to co lubimy najbardziej. Oczywiście pracy trochę będzie, jednak samodzielnie i własnoręcznie stworzone rzeczy cieszą  najbardziej.

Nietypowa forma, mobilność bo w końcu nasz grill ma koło także jego przestawienie jest dziecinnie proste - to zalety tego rozwiązania.

Do wykonania tego patentu będziesz potrzebował typowych narzędzi i spawarki, która w sumie już nie jest typowym narzędziem. Jeżeli jej nie posiadasz to spytaj znajomych, być może ktoś ma spawarkę i pomoże Ci z kilkoma drobnymi spawami, które są konieczne do stworzenia tego eleganckiego grilla własnej roboty

Po wykonaniu tego sposobu koniecznie przeszukaj sieć za ciekawymi pomysłami na przygotowanie potraw z grilla, bo takie cudo zasługuje na coś więcej niż gotowa karkówka, boczek czy kiełbasa! Smacznego!

Do poradnika Jak zrobić wypasiony grill z taczki przypisano następujące tagi:

technika pomysły do ogrodu jak zrobić grilla budowa grilla krok po kroku grille ogrodowe metalowe elegancki grill własnej roboty

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wypasiony grill z taczki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...