Jak zrobić plac zabaw #3 - montaż całości

Poradnik dodany przez: MebleTwojegoPomysłu
8061 5

Ostatni etap prac, czyli ostatnie szlify i montaż wszystkich elementów. Zaczynam od barierki, trochę przycinania i nawiercanie pod wkręty, aby je pochować. Założenie było takie, żeby ściankę wspinaczkową i zjeżdżalnię można było demontować bez żadnego problemu. wpadłem na pomysł, aby użyć do tego zaczepów zrobionych z kątownika. Do ramy platformy, do wcześniej zaznaczonych miejsc, zrobiłem nawierty i wkręciłem wkręty spax, tak żeby troszkę wystawały. Dzięki temu zaczepy zamontowane na zjeżdżalni i ściance mogły zahaczać się o wkręty i blokować pod ciężarem konstrukcji. Co to za zjeżdżalnia która nie jest śliska. całość zmatowiłem drobnym papierem, wodowałem i jeszcze raz zmatowiłem, aby na koniec pokryć wszystko lakierem. dzięki temu zjeżdżalnia nabrała poślizgu. Ścianka jak to ścianka nie może być płaska, więc wcześniej przygotowane stopnie pomontowałem chaotycznie na całości. Zostało wszystko rozłożyć i zamontować w bawialni Mamy czas w Lublinie. Podporę pod belkę huśtawek przymocowałem do podłogi, żeby przez przypadek się nie przesunęło podczas manewrów. Montaż udał się bez problemowo, a reakcja dzieci była bezcenna.

Zapraszam do Subskrybcji, aby być na bieżąco:

https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl - nadajemy drewnu kształt.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

Składniki:

  • plac zabaw dla dzieci

Do poradnika Jak zrobić plac zabaw #3 - montaż całości przypisano następujące tagi:

technika plac zabaw dla dzieci pomysły do ogrodu pomysły dla majsterkowiczów co można zrobić z drewna do ogrodu ciekawe pomysły do ogrodu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić plac zabaw #3 - montaż całości skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...