Najlepsze chińskie gadżety do 30 zł - zobacz te 4 rzeczy

Poradnik dodany przez: 99problems
8155 0

Chiński serwis zakupowy Alliexpress pozwala na zakup wyjątkowo tanich i pomysłowych gadżetów. Są wśród nich fajne rzeczy w naprawdę dobrej cenie. Jeśli więc szukasz przydatnych gadżetów do domu i zastanawiasz się, co kupić z oferty Aliexpress, która osoby zaczynające swoją przygodę z tym serwisem może faktycznie przyprawić o zawrót głowy – trafiłeś w dobre miejsce. W serii przygotowanych filmów prezentuje bowiem fajne rzeczy i tanie gadżety z Aliexpress, które testuję własnoręcznie oceniając, czy warto w nie zainwestować nawet niedużo pieniędzy.
Wśród gadżetów prezentowanych tym razem w kolejnym odcinku filmowym znalazły się cztery tanie gadżety do 30 złotych łącznie. Pierwszym z testowanych gadżetów do domu jest lornetka wbudowana w praktyczne do noszenia okulary, powiększająca w sumie o 400 procent, która w cenie dostępnej może być faktycznie pomysłowym gadżetem na przykład na prezent dla chłopaka czy dla samego siebie, jeśli zajmujemy się chociażby obserwacjami ornitologicznymi. Okulary z wbudowaną lornetką są bowiem dużo wygodniejsze w użyciu i wyjątkowo lekkie.
Drugim prezentowanym i testowanym gadżetem jest praktyczny multitool, w którym znajdziemy różnego typu otwieracze, a także nóż do papieru i scyzoryk. Niewielkie rozmiary i wygoda użycia powodują, że jest to kolejny praktyczny gadżet zwłaszcza dla osób interesujących się survivalem i organizujących wyprawy w teren, gdzie mogą przydać się różne funkcje multitoola.
Trzeci testowany gadżet to praktyczna blokada i jednocześnie alarm do roweru zabezpieczająca nasz sprzęt w momencie próby kradzieży. Czwartym natomiast testowanym w powyższym odcinku gadżetem jest obieraczka do ziemniaków, dzięki której szybko i sprawnie przygotujemy smaczne domowe frytki.

Składniki:

  • Okulary: https://goo.gl/zxPCxm
  • Alarm do roweru: https://goo.gl/S9z48b
  • Multi-tool: https://goo.gl/RNGxdk
  • Maszyna do frytek: https://goo.gl/rGTEmK

Do poradnika Najlepsze chińskie gadżety do 30 zł - zobacz te 4 rzeczy przypisano następujące tagi:

gadżety gadżety do domu co kupić fajne rzeczy tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Najlepsze chińskie gadżety do 30 zł - zobacz te 4 rzeczy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...