Najlepsze gadżety z łusek po nabojach - 7 tutoriali

Poradnik dodany przez: DonCorleone
21871 0

Prezent dla faceta wykonany z łusek po nabojach to pomysłowy sposób na ponowne wykorzystanie tego typu materiałów. Co można wykonać z łusek po nabojach, pokazujemy w powyższym filmie, prezentując pomysły na prezent dla przyjaciela lub prezent na 18 dla kolegi.
Opiłowując odpowiednio łuski po nabojach i doklejając do nich magnesy możemy stworzyć efektowne gadżety pozwalające na przyczepienie karteczek z ważnymi informacjami na lodówkę. W innym przypadku łuska do nabojów doczepiona do zawleczki od granatu może nam stworzyć efektowny prezent dla kolegi, jakim będzie obcinaczka do cygar.
Pomysłowe gadżety dla faceta wykonane z łusek po nabojach to także oszlifowanie ich w odpowiedni sposób prezentowany na filmie, tak aby stworzyły klips przytrzymujący papiery, pieniądze lub stanowiący efektowną szpilkę do krawata. Ten ostatni sposób na wykorzystanie łusek po nabojach to dobry pomysł na prezent dla faceta ceniącego sobie militarne klimaty.
Łuskę po nabojach można wykorzystać także jako element suwaka zamka błyskawicznego w kurtce. W wywierconym w łusce otworze wystarczy umieści przygotowany wcześniej sznurek z opalonymi końcami, aby stworzyć praktyczny uchwyt w suwaku kurtki, torby lub innych elementów niezbędnych do męskich gadżetów.
Łuski po nabojach mogą także posłużyć jako obudowa pinezek, którymi przyczepimy do tablicy korkowej ważne informacje, pamiątkowe zdjęcia czy inne istotne do zapamiętania elementy życia codziennego. Dzięki ich wykorzystaniu możemy stworzyć niepowtarzalny, męski klimat łączący sentymentalne pamiątki z męską siłą, jaką reprezentują łuski po nabojach. Polecam

Do poradnika Najlepsze gadżety z łusek po nabojach - 7 tutoriali przypisano następujące tagi:

gadżety prezent dla faceta gadżety dla faceta prezent dla kolegi prezent dla przyjaciela prezent na 18 dla kolegi

Skomentuj poradnik

Poradnik Najlepsze gadżety z łusek po nabojach - 7 tutoriali skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...