Jaki prezent kupić koledze na urodziny

Jaki prezent kupić koledze na urodziny

Urodziny bliskiego kolegi to świetna okazja do świętowania w gronie znajomych i przyjaciół. Wiadomym jest, że na imprezę nie wypada przyjść z pustymi rękoma. Prezent może być z serii praktycznych lub zabawnych. Jeżeli chcecie kupić coś większego i droższego, złóżcie się na to wszyscy. Poniżej kilka pomysłów na prezent dla kolegi.

Krok 1

Jednym z popularniejszych prezentów są kubki, które można podarować w każdych okolicznościach. Mają różnorodne kształty, rozmiary, nadruki i napisy. 

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak zwrócić zakupiony towar - wskazówki prawne

Krok 2

Każdy z nas ma jakieś zainteresowania i hobby. Przykładowo, jeżeli twój kolega jest fanem jazdy na nartach, kup mu ciekawy poradnik o tym sporcie. Jeżeli kolekcjonuje modele samochodów, zainwestuj w jakiś ciężko dostępny na rynku model. 

Krok 3

Ciekawym pomysłem jest koszulka z nadrukiem na zamówienie. Może być na niej dowolny, dopasowany personalnie do jubilata napis i nadruk. 

Krok 4

Pasjonata piłki nożnej możesz obdarować gadżetami jego ulubionej drużyny piłkarskiej lub biletem na ich mecz. Każdy fan byłby bardzo uradowany!

Krok 5

Zawsze przydatnymi gadżetami są sprzęty komputerowe takie jak pendrive, słuchawki i inne gadżety. 

Krok 6

Pamiętaj, że książek i płyt nigdy za wiele!

Krok 7

Wreszcie, najlepszym prezentem będzie zorganizowanie imprezy niespodzianki, na którą zaprosisz znajomych i przyjaciół jubilata. Wymagana jest oczywiście wielka dyskrecja, aby nie zepsuć niespodzianki.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jaki prezent kupić koledze na urodziny skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków
  1. Awatar użytkownika hilos

    hilos

    Jun 29, 2015

    Właśnie najlepiej kupić coś, co wiąże się z zainteresowaniami. Moim zdaniem uniwersalnym prezentem jest koszulka z ciekawym nadrukiem. Ja na przykład mam kolegę, który lubi Star Wars, dlatego już chyba 3 raz kupiliśmy mu koszulkę z logo filmu. Fajne mają na Dystrykt Zero, świetna jakość, dlatego już trzykrotnie powtarzaliśmy zakup.