Solówka Abiego - Ławka dla dwojga

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
6040 0

Siemanko, po kilku dniach pogodowych anomalii na szczęście znów robi się ciepło i przyjemnie na dworze. Jeśli chcecie spędzić ten weekend na łonie natury, u siebie w ogrodzie lub na działce, to mamy dla Was coś wyjątkowego, coś co z jednej strony będzie wyzwaniem i świetnym pomysłem do ogrodu a z drugiej strony praktyczną rzeczą z drewna i dekoracją waszego kawałka na ziemi.

Nie zapomnijcie o gazetce promocyjnej Castoramy, którą warto odwiedzić: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

Tam znajdziesz wiele pomysłów do ogrodu a także już gotowe ławki ogrodowe, które wystarczy skręcić albo ... już całkowicie złożone (to dla tych, którzy nie mają czasu ani ochoty się bawić śrubkami, bo przecież nie każdy musi lubić majsterkować). Generalnie, czy masz ogród czy nie, znajdziesz u nas ogród bardzo fajnych, pomysłowych i ciekawych rzeczy z drewna. 

A sam pomysł na wykonanie ławki dla dwojga, czyli takiej podwójnej ławki ogrodowej ze stolikiem i miejscem na parasol to klasyczne zrób to sam i trafiony pomysł do ogrodu. Czy trudno coś takiego stworzyć? No nie będzie to super łatwe i nie zrobicie tego w godzinę. Pamiętajcie, że samo szlifowanie elementów już zajmie czas. Jednak z drugiej strony samodzielnie wykonana tak duża i praktyczna rzecz to powód do dumy i pełna satysfakcja. Zrób to sam, pomaluj na dowolne kolory lub został kolor naturalnego drewna i ciesz się miejsce, gdzie w spokoju w ogrodzie można kontemplować. 

Bez szablonu ani rusz, więc znajdziecie go pod tym linkiem:

Szablon: https://we.tl/IooXPxSy7L

Do poradnika Solówka Abiego - Ławka dla dwojga przypisano następujące tagi:

technika zrób to sam pomysły do ogrodu ławka do ogrodu ławka ogrodowa rzeczy z drewna

Skomentuj poradnik

Poradnik Solówka Abiego - Ławka dla dwojga skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...