Solówka Sztaby: Świecąca decha

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
5348 0

Siemanko, męczy Was zimowe siedzenie w domu? 

To świetny czas, aby zastanowić się nad dekoracjami do domu. Często może zdarzyć się tak, że Wasza wysłużona deskorolka leży w kącie, bo na dworze za zimno, aby trenować, a na przyszły rok planujecie zakup nowego decka. To świetna okazja aby zamiast przekładać ją z kąta w kąt wykorzystać ją do zrobienia odjechanej (i to trochę w dosłownym tego słowa znaczeniu!;)) lampki do pokoju, która z pewnością ciekawie wpłynie na wystrój Twojego wnętrza, dzięki czemu jako zapalony skater jeszcze bardziej zostawisz swojego ducha w pokoju! Warto spróbować!!!;)

W dzisiejszej „Solówce” na kanale Castorama Polska Sztaba z kanału „5 Sposobów na…” pokazuje jak przerobić starą, zdezelowaną deskorolkę na ciekawą i nietypową dekorację do domu - lampkę do pokoju. Taki nietuzinkowy pomysł do domu z pewnością pozwoli na wprowadzenie niesamowitego nastroju do Twoich wnętrz? Lubisz jeździć na decku? Spróbuj tego sam! Jesteśmy pewni, że tak Ty, jak i Twoi znajomi będziecie na maxa zaskoczeni efektem jaki wywołuje ten gadżet. Sztaba już go ma, a dzięki jego poradnikowi możesz mieć i Ty!!!;)

Dzięki za oglądanie i pamiętaj, aby subskrybować kanał Castorama Polska na którym znajdziesz znacznie więcej ciekawych „Solówek” i innych filmów zawierających masę ciekawych patentów na majsterkowanie oraz dekoracje do domu. Do zobaczenia!

Sprawdź Castoramową gazetkę promocyjną w której z pewnością każdy z Was znajdzie coś ciekawego dla siebie: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

Do poradnika Solówka Sztaby: Świecąca decha przypisano następujące tagi:

technika deskorolka dekoracje do domu lampka do pokoju pomysły do domu solówki

Skomentuj poradnik

Poradnik Solówka Sztaby: Świecąca decha skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...