Jak wyczyścić uszy twojego psa

 

Twoja przeglądarka nie obsługuje Adobe Flash Player
Zainstaluj go tutaj:

  •  

raportuj

ulubione
Jak wyczyścić uszy twojego psa dodał(a): Subskrybuj

Nie każdy pies lubi czyszczenie uszu a raczej można powiedzieć, że mało który to lubi. Jednak czasem jest to niezbędna czynność, którą trzeba wykonać dla jego dobra. A jeżeli nie chcesz płacić za wizytę u weterynarza to czyszczenie uszu możesz przeprowadzić sama. W sklepach zoologicznych łatwo znajdziesz preparaty do czyszczenia uszu. Które będą najlepsze dla Twojego psa? No tutaj musisz poczytać w necie o tym, gdyż poradnik tego nie obejmuje. W filmie mamy tylko prosty sposób na czyszczenie uszu i poradnik ma na celu pokazanie, że tą czynność można wykonać w domu. 

Uszy psa wymagają dbania o higienę i musisz o tym pamiętać. No ale najważniejsze to aby nie robić nic na siłę. Jeżeli nie dajesz sobie rady z utrzymaniem psa podczas czyszczenia uszu to lepiej jedź z tym do weterynarza albo po prostu kogoś poproś aby pomógł Ci z pieskiem. 

Wiec zobacz jak to wygląda w praktyce i być może Twój piesek to polubi i nie będziesz miała z tym najmniejszych problemów. Pozdrawiam i zapraszam do filmiku.


odsłony: 9928 głosów: 0 kategoria: Dom i Ogród > Zwierzęta data dodania: 04-10-2013 08:00 ocena: 0.00
  • Preparat do czyszczenia psich uszu
  • Waciki lub chusteczki

Komentarze do wideoporadnika Jak wyczyścić uszy twojego psa: (0)

Bądź pierwszą osobą, która napisze komentarz!