Jak spędzić sylwestra

Jak spędzić sylwestra

Co rok pojawia się to samo pytanie: jak spędzić sylwestra? Jest wiele rozwiązań i pomysłów, a ty musisz wybrać ten najbardziej odpowiedni dla ciebie i dla twojego towarzystwa. Poniżej kilka sprawdzonych opcji na udaną zabawę sylwestrową.

Krok 1 - W górach

Świetnym pomysłem jest spędzenie Sylwestra w górach. Nie ma znaczenia czy pojedziemy w Karpaty, Tatry lub Sudety, czy wyjedziemy za granicę. Sylwester w górach kojarzy się ze sportowymi ubraniami, nocnym kuligiem, myśliwskim bigosem i lampką szampana pod gołym niebem. Z pewnością niejeden z nas pokochałby taki klimat. Na dodatek będziesz miał okazję pojeździć na nartach czy snowboardzie i ulec białemu szaleństwu. Wiadomo, że taki wyjazd wymaga większych nakładów finansowych, ale wrażenia i wspomnienia są bezcenne!

Krok 2 - Elegancki bal sylwestrowy

Decydując się na tę formę spędzenia Sylwestra, koniecznie zabierz ze sobą grupkę przyjaciół, w których towarzystwie dobrze się czujesz. Na balach sylwestrowych obowiązuje dress code. Zanim zdecydujesz się na dany lokal, popytaj znajomych o opinie, poczytaj recenzje w internecie i zapoznaj się z menu. 

Krok 3 - Sylwester pod chmurką

W większych miastach organizowane są sylwestry na rynku czy na starówce. Wyjście na rynek powinno być poprzedzone spotkaniem w domu. Tam goście powinni posilić się, aby nie stać w mrozie głodnym. Pamiętaj, aby ubrać się ciepło. Dzięki temu będziesz mógł się bawić na świeżym powietrzu bez żadnych przeszkód. 

Krok 4 - Domówka

Jednym z popularniejszych sposobów na spędzenie Sylwestra jest organizacja przyjęcia w domu. Zaproś więc bliskich znajomych i przyjaciół. Przyszykuj przekąski i dodatkowo, niech każdy z gości przyniesie coś od siebie. Zadbaj o dobrą muzykę i odpowiedni wystrój domu. Taki Sylwester po prostu nie może się nie udać. 

 

Coraz częściej organizowane są imprezy przebierane. Gospodarz wybiera temat przewodni i wszyscy goście przebierają się, wpasowując się w wyznaczony klimat. Stroje sprawią wielką frajdę nie tylko młodym, ale także starszym osobom!

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak spędzić sylwestra skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!