Jak wrócić do domu po imprezie sylwestrowej

Jak wrócić do domu po imprezie sylwestrowej

Powrót z imprezy sylwestrowej powinieneś zaplanować jeszcze przed wyjściem z domu. Lepiej mieć ten problem z głowy i beztrosko się bawić, niż całą noc się zamartwiać. Jest kilka sprawdzonych rozwiązań.

Krok 1

W związku z tym, że złapanie taksówki w noc sylwestrową graniczy z cudem, lepiej podwójnie się zabezpieczyć. Jednym rozwiązaniem będzie przygotowanie jak największej ilości numerów i obdzwonienie każdej taksówki. Może przy odrobinie szczęścia, po jakimś czasie uda ci się coś dorwać. Jednak warto pomyśleć o lepszym zabezpieczeniu. Korporacje taksówkowe oferują rezerwacje podróży. 2-3 dni wcześniej zadzwoń i zamów podwózkę. 

Krok 2

Poproś niepijącego alkoholu przyjaciela, znajomego bądź kogoś z rodziny o podwózkę. Umów się z nim o określonej godzinie i w określonym miejscu. Innym razem to on może być w potrzebie i odwdzięczysz mu się wtedy podobną przysługą. 

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak radzić sobie w przypadku braku krzeseł na imprezie - Katowice

Krok 3

Poproś organizatora imprezy, czy możesz przenocować u niego w domu i rano, kiedy wstaniesz wrócić do swojego. Jest to zdecydowanie najwygodniejsza opcja. 

Krok 4

W noc sylwestrową zazwyczaj nie kursuje komunikacja miejska. Jednak pierwsze kursy rozpoczynają się około 6 rano. Tak więc od razu z imprezy możesz iść na autobus czy tramwaj. 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wrócić do domu po imprezie sylwestrowej skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków
  1. Awatar użytkownika damekeu

    damekeu

    Jan 16, 2014

    dobre dobre:)