Jak szybko schudnąć przed sylwestrową nocą

Jak szybko schudnąć przed sylwestrową nocą

Sylwester tuż tuż a ty nie możesz dopiąć się w najładniejszą sukienkę lub zmieścić się w nowe spodnie? Nie panikuj. Jeżeli masz jeszcze kilkanaście dni, możesz coś na to poradzić. Potrzebna jest jednak wytrwałość, konsekwencja i siła charakteru.

Uwaga

Najczęściej popełnianym błędem przez wiele pań i panów jest stosowanie głodówki. Nie dość, że jest bardzo niezdrowa i destrukcyjnie wpływa na nasz organizm, to nie daje żadnych efektów. Organizm, któremu nie dostarcza się kalorii, zaczyna spalać mięśnie i przekształcać je w tkankę tłuszczową!

Krok 1

Jedz 5,6 razy dziennie. Nakładaj sobie małe porcje i wybieraj niskokaloryczne, nieprzetworzone jedzenie. 

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak schudnąć 26 kg - efektywne odchudzanie

Krok 2

Aby twoje jelita dobrze pracowały, musisz je dodatkowo pobudzać. W tym celu pij codziennie około 2,5 litra wody niegazowanej. Do wody możesz dodać kilka kropel ze świeżo wyciśniętej cytryny, która również przyspieszy metabolizm. 

Krok 3

Aby oszukać głód i zjeść mniej niż zazwyczaj, przed każdym posiłkiem napij się szklanki wody. Mózg i organizm będzie domagał się mniejszej ilości pokarmu.

Krok 4

Staraj się jeść jak najwięcej zup, ale nie tych zabielanych np. śmietaną! Zupy mają mało kalorii i skutecznie zaspokoją twój głód. 

Krok 5

Pij zieloną herbatę. Udowodniono, że już kilka kubków dziennie pomaga spalić około 100 dodatkowych kalorii w ciągu całego dnia. 

Krok 6

Dobra dieta to 70% sukcesu. Pozostałe 30 %, bez którego nie ujrzysz zadowalających efektów, to ćwiczenia fizyczne. Wystarczy, że poświęcisz na nie pół godziny dziennie. Jeżeli nie lubisz biegać, postaw na szybki marsz. Wiele osób nie wie, ale świetnym ćwiczeniem, które możesz wykonywać praktycznie w każdym miejscu jest wciąganie brzucha.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak szybko schudnąć przed sylwestrową nocą skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!