Jakie są najlepsze prezenty dla kobiet

Jakie są najlepsze prezenty dla kobiet

Zastanów się czy faktycznie drogie prezenty są tym czym możesz zaspokoić oczekiwania jakie mają kobiety w dniu ich święta a może coś innego nietypowego spowoduje zadowolenie większe od tego co im chcesz kupić. Nie zapomnij o skromnym kwiatku który będzie dodatkiem do twojego prezentu.

Krok 1

Swoim zachowaniem możesz wywrzeć na ukochanej kobiecie uśmiech, zadowolenie oraz pamięć w tym dniu.Weź się za porządki w swoim pokoju,wyrzuć niepotrzebne rzeczy,resztę posegreguj i ustaw na swoje miejsca.Szmatka w dłoń i zadbaj o czystość w pokoju pomagając sobie odkurzaczem.

Krok 2

Jeżeli macie wspólny samochód lub 2 możesz wziąć się za porządki w tym miejscu,sprzątając myjąc oraz pucując karoserię i przeprowadzić mały przegląd techniczny.

Krok 3

Przygotuj odświętne śniadanie lub kolację co będzie miłym zaskoczeniem.Możesz zaskoczyć ukochaną osobę szykując aromatyczną kąpiel w blasku świec.

Krok 4

 Dobrym pomysłem może być przerobiona fotografia oprawiona w piękną ramkę,która będzie się rzucała w oczy kiedy przyjdą znajomi czy rodzina,tak oto prostymi sposobami możesz dać więcej radości od zwykłego prezentu kupionego w sklepie.

Komentarze: (0)

Pozostało: 1500 znaków