Jaki prezent kupić koleżance na urodziny

Jaki prezent kupić koleżance na urodziny

Prezent dla kobiety nie jest aż takim wielkim wyzwaniem, ponieważ istnieje naprawdę wiele pomysłów na niego. Idąc więc na przyjęcie urodzinowe do koleżanki, nie możemy przyjść z pustymi rękoma. Co kupić koleżance, jeżeli na wybór prezentu mamy zaledwie kilka godzin?

Krok 1

Jednym z pierwszych pomysłów, które mogą przyjść do głowy jest biżuteria. I słusznie, ponieważ z błyskotek ucieszy się każda kobieta. Eleganckie kolczyki czy piękny, delikatny i subtelny pierścionek na pewno ucieszy twoją koleżankę.  

Krok 2

Jeżeli twoja koleżanka ma poczucie humoru, koniecznie wstąp do sklepu z przeróżnymi gadżetami i  jako dodatek kup jej zawieszkę, poduszkę czy kartkę ze śmiesznym napisem. 

Krok 3

Ciekawym pomysłem jest kupno relaksujących i intensywnie pachnących świeczek zapachowych w zestawie wraz z różnymi olejkami i kadzidełkami. 

Krok 4

Każda kobieta posiada mniejszą bądź większą kolekcję biżuterii. Jednak każdej z nich przydałoby się uporządkowanie skarbów. Dlatego właśnie świetnym prezentem będzie kuferek na biżuterię, który możesz kupić w sklepach z różnymi drobiazgami, sklepach internetowych oraz jubilerskich. 

Krok 5

Szklane przedmioty to także miły i trafiony pomysł. Możesz kupić np. piękny wazon na kwiaty lub szklaną paterę na owoce czy ciasto. Możesz jej także sprezentować piękny świecznik lub zestaw klasycznych kielichów do wina. 

Krok 6

W przypadku, gdy koniecznie chcesz kupić swojej koleżance jakieś ubranie, postaw raczej na bezpieczny wariant apaszek i rękawiczek, ponieważ w innym wypadku możesz nie trafić z rozmiarem. 

Krok 7

Tzw. pewniakiem są także kosmetyki (kremy, balsamy itd.) oraz uwielbiane przez kobiety perfumy. Jednak z nimi jest trochę bardziej problematycznie, ponieważ niektórzy mają naprawdę wymagający gust jeśli chodzi o zapachy. Na początku upewnij się, jakiego typu perfum używa twoja koleżanka. 

Krok 8

Jeżeli nie masz pomysłów na nic innego, możesz kupić książkę lub płytę. Jest to pewny i sprawdzony prezent, który nigdy nas nie zawiedzie. 

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak zrobić opakowanie na prezent, które łatwo otworzyć

Skomentuj poradnik

Poradnik Jaki prezent kupić koleżance na urodziny skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków
  1. Awatar użytkownika KaczkaP

    KaczkaP

    Dec 13, 2014

    To bardzo dobre pytanie, jaki kupić prezent dla przyjaciółki, też mam z tym problem, a idą święta:/ Zastanawiam się nad bonem prezentowym do gabinetu kosmetycznego. Myslicie, że to dobry pomysł?