Jaki prezent kupić mężczyźnie pod choinkę

Jaki prezent kupić mężczyźnie pod choinkę

Wielu osobom kupowanie i obdarowywanie innych prezentami sprawia więcej przyjemności niż dostawanie ich. Jednak schody zaczynają się wtedy, gdy nie wiemy co kupić danej osobie. Poniżej kilka porad dla osób, które szukają prezentu pod choinkę dla mężczyzny.

Krok 1 - Pozróżnik

Jeżeli mężczyzna jest wielkim fanem podróży, a w życiu odwiedził niejedno godne uwagi miejsce, świetnym pomysłem będzie zaprenumerowanie mu jego ulubionego magazynu podróżniczego. W zależności od magazynu, średnio cena oscyluje w granicach 100 zł. 

 

Jeżeli twój fundusz jest dość skromny, kup mu mapę świata. Nanieś wszystkie miejsca, w których był, a innym kolorem zaznacz te, które powinien odwiedzić. Kto wie, może zainspirujesz go do kolejnej podróży, która okaże się wycieczką życia? 

Krok 2 - Majsterkowicz

Majsterkowicz w domu to prawdziwy skarb. Aby więc ułatwić mu zadania i sprawić, że będzie wykonywał je z przyjemnością, kup mężczyźnie nowe narzędzia. Zorientuj się czego mu brakuje lub co jest już w opłakanym stanie i zaskocz go tym praktycznym prezentem. 

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak zapakować prezent w elegancki sposób

Krok 3 - Duże dziecko

Jeżeli mężczyzna od czasu do czasu lubi przenieść się w świat dziecięcy, sprezentuj mu model do sklejania lub skręcania. Modele wymagają nie tylko złożenia, ale także pomalowania. Kup egzemplarz z większą ilością elementów, który będzie dla niego wyzwaniem. To nie jest wcale tak łatwe jak mogłoby się wydawać, gdyż wymaga cierpliwości, dokładności i precyzji. Mężczyzna na pewno ucieszy się z takiego prezentu. 

Krok 4 - Zapalony gracz

Wielbicielowi różnego rodzaju gier kup grę planszową taką jak np. Monopol czy Scrabble. Jest to świetny i sprawdzony sposób na spędzenie wieczoru w towarzystwie przyjaciół oraz rozwijająca umysł gra. 

 

Jeżeli twój mężczyzna nie może oderwać się od komputera lub Playstation, udaj się do specjalistycznego sklepu i wybierz jakąś grę. W wyborze pomoże ci dobrze zorientowany ekspedient. 

 

W przypadku gdy zupełnie nie wiesz jakiego rodzaju gry lubi mężczyzna, co mogłoby mu się spodobać i przeciwnie i jakie już posiada w swojej kolekcji- kup bon o wartości np. 100 zł. Dzięki temu unikniesz niechcianej wpadki, a on wybierze sobie to, co mu się najbardziej podoba. 

Krok 5 - Szef kuchni

Jeżeli mężczyzna lubi gotować i chce rozwijać się w tej dziedzinie, kup mu zestaw do robienia sushi. Do tego, skompletuj wszystkie potrzebne składniki i zaproponuj wspólną próbę przyrządzenia tego orientalnego dania. 

Krok 6 - Modniś

Kiedy twój mężczyzna szczególnie zwraca uwagę na wygląd i ubiór, możesz kupić mu jakiś stylowy dodatek. Może to być np. krawat, apaszka czy gustowne spinki. 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jaki prezent kupić mężczyźnie pod choinkę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!