Jak udekorować salon aby był bardziej przytulny

Jak udekorować salon aby był bardziej przytulny

Salon to pomieszczenie, w którym spędzamy najwięcej czasu. Oglądamy wspólnie telewizję, czytamy książki, słuchamy muzyki, relaksujemy się po ciężkim dniu i przyjmujemy gości. Dlatego pomieszczenie to powinno być miło, uroczo i przytulnie urządzone, abyśmy chętnie spędzali w nim czas.

Krok 1

Na kanapie rozłóż kilka kolorowych poduszek, o miękkiej fakturze. Nie muszą być identyczne. Powinny mniej więcej współgrać z kolorystyką wnętrza, z kolorem ścian i mebli.

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak zrobić napis na skrzyni

Krok 2

Aby wnętrze nie wyglądało surowo, w oknach powinny wisieć zasłony lub firanki

Krok 3

Ciemne wnętrza są przytłaczające i smutne. Jasne wręcz przeciwnie. Wydają się być ciepłe i przytulne. Dlatego oprócz głównej lampy wiszącej, wyposaż salon w dodatkowe oświetlenie. Świetnym, praktycznym i stylowym dodatkiem będą np. stojące lampy

Krok 4

Niepowtarzalnego klimatu i tajemniczej atmosfery dodadzą salonowi świece. Możesz wybrać wiele kształtów, rozmiarów, wysokości, kolorów i zapachów. Na pewno wybierzesz coś dla siebie.

Krok 5

Kolejnym uniwersalnym dodatkiem, który sprawi, że wnętrze wyda się bardziej przytulne są ramki ze zdjęciami. Migawki z życia są bardzo popularną ozdobą, ponieważ oprócz pięknego wyglądu, dostarczają miłych wspomnień. 

Krok 6

Niezwykle gustowną i stylową ozdobą salonu jest zegar. Dobierz go do charakteru wnętrza i motywu przewodniego w twoim pokoju. 

Krok 7

Nie zapomnij o roślinności. W wazonach powinny stać świeże kwiaty, a w doniczkach zielone roślinki. Dzięki temu wnętrze będzie radosne, urokliwe i oczywiście przytulne. 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak udekorować salon aby był bardziej przytulny skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!