Jak zrobić by pachniała nam szafa

Jak zrobić by pachniała nam szafa

Chcąc mieć pachnące ubrania stosujemy różnego rodzaje płynów do płukania po praniu ale to to nie daje długotrwałego efektu,po pewnym czasie zapach zanika dlatego należy stosować inne znane i nie znane sposoby zapewniające przyjemny zapach naszych ubrań.

Krok 1

Przeważnie stosuje się zawieszki zapachowe przeciw molowe które pomagają utrzymać czystość i zapach w naszych szafach.

Krok 2

Można stosować do prasowania wodę zapachową która przedłuży nam świeżość na dłuższy czas,innym ze sposobów jeżeli mamy dostęp do gniazdka jest elektryczny dozownik zapachowy.

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak zrobić cytrusowy zapach w twoim pokoju

Krok 3

W drogerii można kupić woreczki zapachowe które starczają na dłuższy czas,możemy też wykonać je we własnym zakresie susząc skórki owoców dodając zasuszone zmielone zioła,mikstura taka nas nic nie kosztuje a efekty będą wspaniałe,zapach będzie taki jak uwielbiamy.

Krok 4

Stosowane też są perełki które rozsypujemy w szafach,szufladach,półkach wszędzie tam gdzie są nasze ubrania.Stosowanie tych czy innych sposobów pozwoli zakładać rzeczy które są nasiąknięte przyjemnym zapachem i czujemy się w nich świeżo,nie mamy na sobie ubrań przesiąkniętych wilgocią czy innym nieprzyjemnym zapachem.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić by pachniała nam szafa skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!