Jak błyskawicznie zrobić kamienny wazon lub osłonkę

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
6194 0

Ozdoby i detale tak naprawdę bardzo często tworzą cały wystrój, to one bowiem nadają charakteru i wyjątkowości, dlatego też są tak bardzo ważne podczas projektowania i aranżacji. Pomimo, iż obecnie większość rzeczy można kupić gotowych, to jednak takie rzeczy diy są bardzo ciekawe i atrakcyjne. Odpowiednia technika, materiały i narzędzia sprawią, że wiele rzeczy można wykonać z powodzeniem w domowym zaciszu.

Ogromne pole do popisu jeśli chodzi o ozdoby są wazony do kwiatów, na które to na przykład można robić ciekawe i inspirujące osłonki. Aby samodzielnie można było zrobić coś takiego jak wspominana już osłonka to będzie potrzebny słoik, folia aluminiowa, a także i klej polimerowy. Przydatna będzie także i farba, która daje efekt kamienia, którą to można nabyć na przykład w Biedronce. Aby wiedzieć jak to zrobić warto skorzystać z porady. Jeśli chce się zrobić taki właśnie wazon to należy zacząć od tego, aby przykleić zwiniętą folię aluminiową do krańców słoika. Mając zabezpieczony w ten sposób brzeg słoika można przystąpić do jego malowania specjalną farbą, dzięki czemu ten będzie wyglądał efektownie, jakby był wykonany z takiego tworzywa jak kamień. Przygotowany w ten sposób pojemnik na kwiaty i rośliny może stanowić rewelacyjną ozdobę nie tylko w przypadku, jeśli chodzi o dom, ale i również w takim miejscu jak ogród.

Samodzielne ozdoby nadają uroku i charakteru i bardzo często sprawiają, że są one obiektem komplementów związanych z podziwem i uznaniem. Odrobina czasu i wyobraźni, a także podstawowe narzędzia są w stanie zachęcić do stworzenia wielu bardzo ciekawych dekoracji.

Joanna Wajdenfeld blog: http://pomyslyplastyczne.blogspot.com

Do poradnika Jak błyskawicznie zrobić kamienny wazon lub osłonkę przypisano następujące tagi:

technika porady ogród wazon kamień diy osłonka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak błyskawicznie zrobić kamienny wazon lub osłonkę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...